Skocz do zawartości

Musze sie wyzalic


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Greedo

 

Miałem taki sam przypadek jak Ty jako młody dzieciak. Złamanie - później staw rzekomy po złym zespoleniu. Później operacja, operacja, ból, operacja, ból.

 

Ja jednak nie złamałem swojej ręki na motocyklu. W każdym razie wspieram Cię chłopie, bo wiem co czujesz i jak bezsilny czuje się człowiek w takich sytuacjach. A teraz zostały mi tylko blizny. Ręka ma 100% sprawności.

 

Trazymach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Greedo :crossy:

 

Nawet taki "czytacz' jak ja musi w tym temacie coś napisać.

 

Chyba pamiętasz moją historię z drzwiami, szkłem, ścięgnami, nerwami, itd... Pierwsza operacja na Banacha - po roku poprawka na Czerniakowskiej (nieudane znieczulenie miejscowe - zamiast lewej ręki znieczulono mi szyję i połowę twarzy :crossy: i rozpoczęto krojenie na żywca).

Po operacji miałem tylko jedno marzenie - mieć na tyle sprawną dłoń, aby ścisnąć sprzęgło :crossy: .

Czerwiec 2007 - dzwon w Otwocku, tym razem złamanie kości prawej dłoni, ze względu na zlot u Papy gips zniknął 2 tygodnie wcześniej niż powinien - od tego czasu jeżdżę z wyprostowanym palcem wskazującym na manetce gazu bo nie wszystko się dobrze zrosło :biggrin: .

 

Ale nadal śmigam !!!

 

I Tobie również życzę więcej optymizmu, a jak życzenia nie pomogą - to wpadnę z flachą :clap:

 

 

Pozdro,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, trzymaj się dzielnie!

Nie ma opcji, żeby nie było dobrze, nie ma opcji, żebyś odstawił 2oo. Co to za pomysły?! :crossy:

Ja tam chcę zobaczyć na żywo Twoją Suzę i Ciebie śmigającego po ulicach :biggrin:

 

No! A jakby coś było trzeba, dowcip opowiedzieć, albo truskawki kupić :crossy: , to dawaj znać, na Szaserów nie daleko.

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. pisze sobie ze szpitala na Szaserow, po operacji. Reka mnie napierdala, okropnie tu jest. Poltora roku temu wypadek i ciagnie sie do dzis. Na Brzeskiej spieprzyli mi operacje, a tu to poprawiaja, to juz 4 operacja. Wymieniali mi wadliwe zespolenie, ktore sie gielo a teraz niby juz nie bedzie. Ciesze sie w sumie, bo to juz ostatnia operacja, jedynie gips na 2-3 tygodnie. Zalamac sie mozna w tym kraju, gdzie w jednym miejscu spieprzaja jedna rzecz a potem musza w innym szpitalu to poprawiac. Tak wiec w nadchodzacym sezonie uwazajcie na siebie, bo ja malo uwazalem i teraz cierpie. Chyba koniec z motocyklami choc rok temu pisalem to samo, a nie zrezygnowalem

Też tak mówiłem,że to koniec z moto.Mineło 6 latek i znowu śmigam pełen szczęscia choć ciągle mam w kości ramiennej gwóżdz śrudszpikowy i nie mam pojęcia kiedy go wyciągne.Strach wracać do szpitala,wszędzie do okoła syf.Miałem 7 operacji co po dwóch mam powikłania.Ale to wszystko nic,tylko pył i powietrze.Ważne co jest teraz a to co było się nie liczy.Może któregoś dnia spotkamy się na zlocie.Szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry, lepiej rozejrzyj się tam za jakimiś fajnymi pielęgniarkami :icon_biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. pisze sobie ze szpitala na Szaserow, po operacji. Reka mnie napierdala, okropnie tu jest. Poltora roku temu wypadek i ciagnie sie do dzis. Na Brzeskiej spieprzyli mi operacje, a tu to poprawiaja, to juz 4 operacja. Wymieniali mi wadliwe zespolenie, ktore sie gielo a teraz niby juz nie bedzie. Ciesze sie w sumie, bo to juz ostatnia operacja, jedynie gips na 2-3 tygodnie. Zalamac sie mozna w tym kraju, gdzie w jednym miejscu spieprzaja jedna rzecz a potem musza w innym szpitalu to poprawiac. Tak wiec w nadchodzacym sezonie uwazajcie na siebie, bo ja malo uwazalem i teraz cierpie. Chyba koniec z motocyklami choc rok temu pisalem to samo, a nie zrezygnowalem

trzymaj się Greedo, będzie już tylko lepiej! z motocyklami nie dasz sobie spokoju uwierz mi :icon_biggrin: Teraz tak jak radzi foks rozejrzyj się za jakąś ładną pielęgniareczką, żeby umilić sobie ten czas, a poźniej wracaj szybko do formy, bo sezon zbilża się wielkimi krokami...

pozdroo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te kuse kitelki .....

poZDRAWIAM!!

GNIDA

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia mimo wszystko. Wiem jak się czujesz bo sam miałem dwie operacje na kolano (narty) ale lekarzy miałem dobrych ( tacy też istnieją ) , chciałbym Ci pomóc i podaję namiary na osobę która potrafi poprawić błędy medyków , pewnie nie wszystkie i na cuda nie licz ale jak wyjdziesz ze szpitala skontaktuj sie : Serwinka , miejscowość Tarło obok Lubartowa (lubelskie) tel.81 851 42 67 i niech Cię nie zrażą warunki pracy wiejskiej znachorki bo wielu pomogła , mnie też a sam kończylem weterynarię , mam swoje latka i wiem co mówię , do zobaczenia na szlaku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię tam ostro szprycują lekami bo zaczynasz majaczyć jakieś głupoty o rzucaniu moto. Lepiej licz się ze słowami bo zadziała "prawo przyciągania" i wtedy będą kłopoty :) .

 

MUSISZ POZNAĆ SEKRET :banghead: :flesje: :flesje: hehe

 

SEKRET

 

Pierwsze 20 min filmu

 

A tak całkiem serio to głowa do góry, ściśnij poślady i trzymaj fason. Przyjmij strategie kolegi foksa bo dobrze prawi :)

 

Będzie dobrze.

 

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...