Skocz do zawartości

SUZUKI GSXF 600 1991r.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zmotoryzowanych :P . Mam pytanko: moge kupic GSX'a ale wlasciciel powiedzial ze napewno jest lancusze rozrzadu do wymiany bo zaczyna stukac............. Podobno rozrzad sie nie przestawil ale koles nie chce odpalac silnika aby nic wiecej nie nie zwalilo :rolleyes:

Ogolnie dajcie jakies info czy przy takim uszkodzeniu warto wziac ten motorek za cene 2500.

Napiszcie co jeszcze moze byc uszkodzone i jaka kase bede musial przeznaczyc na ta naprawe??

 

Ok dzieki wielkie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Gs jest z 91 i ma 17 lat ale jest zadbana i sie super trzyma. i przeciesz jak lancuchek jest na wykonczeniu ( rozciagniety ) to mozna spokojnie odpalic ale nie palowac

 

malo tego. moja cb705k jak ją kupilem to łańcuszek spełniał rolę dzwonków przy sankach mikołaja.... odpaliłem.... później go zmieniłem i było all ok

 

moja Gs jest z 91 i ma 17 lat ale jest zadbana i sie super trzyma. i przeciesz jak lancuchek jest na wykonczeniu ( rozciagniety ) to mozna spokojnie odpalic ale nie palowac

 

malo tego. moja cb705k jak ją kupilem to łańcuszek spełniał rolę dzwonków przy sankach mikołaja.... odpaliłem.... później go zmieniłem i było all ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuka i nie mozna odpalić? na stukajacym mozna odpalic.... jesli nie odpalisz to nie kupuj kota w worku. wprawdzie w tych modelach suzuki, silniki są nie do zdarcia, ale.... wszystko sie może zdażyć :P

w 100% popieram.

Pozstaw gościowi ultimatum, że albo odpalasz moto i spokojnie popatrzysz jak silnik chodzi, albo żaden deal nie wchodzi w grę. Jeśli przed ostatnim zgaszeniem nic nie wybuchło to i teraz przy odpaleniu nie ma prawa się nic stać... no chyba że od tamtego czasu było coś kombinowane :notworthy: i dlatego się uparł żeby nie palić.

Ogólnie podejżana sprawa, ale jak da się namówić na odpalenie to rozgrzej go spokojnie, potem osłuchaj i się przejedź na średnich obrotach. Dobrze by było jakbyś wziął ze sobą jakiegoś mechaniora "znawcę" żeby osłuchał z Tobą i stwierdził czy to aby na pewno łańcuszek hałasuje...

Bo lepiej dać mechanikowi na flaszkę niż wdepnąc w minę! :icon_rolleyes:

 

ps: co do modelu to jak najbardziej polecam :) dla mnie bomba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...