Skocz do zawartości

Wypadek pokazany 04.01.2008 w TVN.


radekss771
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdanie lekarza stwerdzające że nie ma tygodnia żeby motocyklisty nie składał też mnie zwaliło z nóg.

Szkoda że sie nie zainteresują i nie nie stworzą lub nie przejrzą z ubiegłych lat statystyk wypadków kolizji z udziałem motocyklistów , które przedstawiaja wyraźnie kto powoduje wypadki z udziałem motocyklistow

Widać mieli przygotowany od dłuższego czasu materiał na zatkanie dziury w czasie antenowym ,no i w styczniu nam puscili :icon_biggrin: ostania scena była poruszająca, oby jak najmniej takich sytuacji, trzeba byc czujnym tym bardziej na tzw niedzielnych kierowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że nie ma po co oglądać tych wymiocin. ku*wa w środku zimy, -20 w nocy, Gienkowi zamarzają uszczelki :biggrin: , a oni pie**olą o maniakach prędkości na bajkach, nożesz ku*wa co za kraj po**bany :banghead:

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pedały są i cioty zasrane z tych telewizji. . .

Zawsze lepiej pokazać jak ktoś się wyp. . . . .li, niż jak coś komuś wyjdzie.

 

:biggrin: :clap: :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek wybrał się na randkę, a tu mu zabójca, gwałciciel staruszek i pirat w jednej osobie :D zepsuł całą zabawę... :icon_mrgreen:

 

Ale i tak najwieksze ;) dla pana Abramowicza z TVN. Cóż za oryginalny temat, jakie zgranie materiału z aktualną sutuacją drogowo/ atmosferyczną, no i przede wszystkim jakie nieszablonowe podejście do całości...

 

Mjut- malina- majstersztyk!!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się ,że jeszcze nikt nie pomyślał aby starsi ludzie przechodzili badania lekarskie po przekroczeniu jakiegoś wyznaczonego wieku. Tak jak zapewne wielu z was spotkałem się dziadkami którzy już nie powinni jeździć bo powodują zagrożenie. Często niedowidzą ,nie słyszą i mają kłopoty z refleksem i ogólną percepcją, a

do tego nawet nie zdają sobie z tego wszystkiego sprawy. Jesienią gość mi wyjechał z podporządkowanej jechałem na szczęście powoli i wyhamowałem. Jego pech chciał ,że jechaliśmy na ten sam parking :icon_mrgreen: . Przeprowadziłem z dziadkiem rozmowę i się okazało ,że on mnie widział :D ale wiedział ,że zdąży. Boję się pomyśleć co byłoby gdyby mnie nie zauważył. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem sobie ten materiał... Ogólnie to tak jak piszecie żenada, zarówno jeśłi mowa o merytoryczności, formie, jak i czasie emisji. Z drugiej strony fragment z warszawą, o którym mowa na początku dyskusji mówi zdecydecydowanie na korzyść motocyklistów.

Tak sobie myśle poza tym.. czy nie moglibyśmy jakoś zalobbować w środowisku dziennikarskim? Jest nas przecież sporo, pewnie są tu dziennikarze, a na pewno ludzie którzy takowych znają. Czy nie możnaby zrobić materiału pro-motocyklowego? O patrzeniu w lusterka, przepuszczaniu (a chociaż nie zajeżdżaniu) w korkach etc...

Edytowane przez gawlik.bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawlik.bartek pomysl elegancki...ale zgadzam sie z radekss771 ze "CI" ludzie powinni przechodzic badania bo powoduja najwiecej wypadkow... a co do tego materialu ladny dzwon ale ten dziadek przesadzil... warszawka jezdzic w XXI w? jakby mial chcoiaz poloneza to by ten manewr szybciej wykonal... no chyba ze naprawde mial spowolnione myslenie ... Ehs oby jak najmneij takich dziadkow jezdzilo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a 3/4 materiału filmowego made in U.S.A.;] Szkoda tylko ze my musimy sobie zdwać sprawę z takich kierowców jak dziadek w mydelniczce a oni z nas nie, nawet przy normalnej jeździe. Pie*dolony obowiązek i podział na tych lepszych w puszkach i gorszych na moto:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie było dokładnie tak. redaktor powiedział: ze na pewno wielu motocyklistów umie jeździć ale inni uczestnicy ruchu nie zawsze i tu nastała cisza po której pokazali ta je..ta warszawę i kolesia który w nią wjechał..wiec ja zrozumiałem to w ten sposób, nie jako najazd na motocyklistę, a raczej na to ze nie zawsze oni są winni...

ale fakt faktem koleś raczej jechał szybko..

 

 

Zgadzam sie dokladnie.... "na pewno wielu motocyklistów umie jeździć ale inni uczestnicy ruchu nie zawsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...