Skocz do zawartości

derbi senda 50 - co o niej myslicie?


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego czasu byłem napalony na Sende byłem jedną oglądać zapewne bym ją kupił gdyby była w dobrym stanie mały offtop co mi sie przytrafilo......ogloszenie senda wszystko sprawne zero wad itp dojeżdżam a tam wrak :P bez hebli , ulamana pokrywa od silnika ,połamane klamki, kierownica-banan , podnozki powylamywane. Stan szrot. a i jeszcze liczniki nie dzialaly 2000r uwaga za 4200. i w tym momencie odechciało mi sie sendy.... Zły dotyk boli przez cale życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :biggrin: z moja niejest az tak zle ... :P ale tez w ogloszeniu kolo oszukal ,bo mowil ze ma jakas lampe do nigo (tylnią) przyjechalem na miejsce powiedzial ze to jest jakas podrobiona od jelcza czy cos :notworthy: i powiedzalem zeby poszukal ja wtedy i dal i sie okazalo ze niemoze poszukac ;) i jeszcze przy ladowaniu do samochodu (bmw e38 - seria 7) polamali mi tylni blotnik :icon_evil: i jechalismy tak 400km z otwartym bagaznikiem ,a motor wystawal od chlodnicy ,balem sie o moje cacko ,ale jakos dojecalismy cali o zdrowi :D i jeszcze niemoglem mu wdepnac na jezdzie probnej ,bo to byl ten okres co bylo -9*C i droga pozamarzana :icon_rolleyes:

 

a i jeszcze jedno ,wie ktos moze jak powinien byc ustawiony gaznik? prosze o podanie dokladnych parametrow ;)

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno ... motor niechce przyspieszac na 5 i 6 biegu ,to trwa wiecznosc ,kazda derbi powyzej 4 biegu tak slabo przyspiesza czy mam zle wyregulowane cos ? :)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie mnie do zawału doprowadzic ? :P

niechodzi ze neiprzyspiesza ,ale nieczuc jak ciagnie ,od 5 przyspiesza tak jakby ... hmm jakby wam to powiedziec ... no poprostu slabo ciagnie ale przyspeisza ,wyciagniecie 80 to nie problem ale troszke to trwa :P mysle ze cos rozregulowane lub cos w tym stylu ,powiedzcie jakie jest ustawienie gaznika w sendzie ,to go wyczyszcze i wyreguluje ,motor stal rok w garazy ,a ja odrazu po zakupie zaczolem nim ordzic ,mozliwe ze cos rozregulowane ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to w sendzie w gazniku niezaduzo da sie wyregulowac, przynajmiej w moejj tak jest

(tylko iglica i srubka od obrotow)

moze masz zblokowaną, bo skoro mopwiliscie ze masz z tylu 70 zębow a ona neichce na 4 i 5 przyspieszac to to neiejst normalne;p

 

BMW (e36 seria 7) to sie popisales;p

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e38 , 4.0 diesel - 300koni ,tv, masarz itp. ,ale niebede sie chwalil ^^ :clap: dzis czyscilem gaznik z kumplem , ale jeszcze nieustawialismy go ,zostal u kumpla ,jutro zobacze jakie sa rezultaty,a tak wogole to ja nic niemowilem ze mam 70 zebow z tylu :icon_eek:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam sende;] tyle ze troszke starszą bo z 1995 roku;p ale zato silnik igła;] 80ccm malossi ;] narazie mam orginalny gaznik i tez zabardzo niema co regulować w nim. tylko obroty! a co do tego że nie przyśpiesza na 5 i 6 to powiem tak;] 50ccm nie będzie Ci tak przyspieszało na 5 i 6 jak na 1 albo 2 a nawet 3;] tak to już jest;] spalanie jak pałujesz to jest bardzo prawdopodobne;] a scigi 125 to kumpel miał([*]) honde nsr z wydechem arrowa to umiała mu 13 spalic;], jak ktoś ma serwisówke do tego moto to bardzo poprosze;] na maila [email protected]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...