Skocz do zawartości

derbi senda 50 - co o niej myslicie?


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie ,jestem tu nowy i mam do was pytanko

 

co sadzicie o motocyklu derbi senda sm 50 ,niedawno zakupilem taki sprzet ,jeszcze go niemam przy sobie ,ale zaliczka jjuz jest i w czwartek jade po niego w okolice warszawy ,zalezy mi zebym byl z tego motocyklu zadowolony,poprzednio mialem felernego kinway king chopper 50 ,strasznie sie psul ,jestem z niego strasznie niezadowolony ,dlatego postanowilem zmienic motor

 

w szczegolnosci zalezy mi na niezawodnosci i osiagach ,czy moge polegac na tym motorze ?

co o nim myslicie ,wyrazajcie opinie

wiem ze to tylko 50cc i bedziecie narzekali ze niema szans do waszych 600cc ,ale mam 14 lat i niemoge sobie pozwolic na cos wiekszego ,wiem ze to niejest dobry motor w ciezki teren ,ale cos ,w koncu ma miano enduro , ciekawi mnie wasza opinia na temat tej derbi :evil:

 

PozDraWiam :P

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik jak w każdej 50tce, sm jeździłem na tym, akurat ten model miał maksymalnie twarde przednie lagi, około 90 km/h, jeżeli ma założony cylek 80 mogą pojawić sie problemy z magnetem, i paleniem się świec. Na kołach sm, w teren, może być ciężko.

Miłej jazdy.

Myślę że więcej o Derbi dowiesz ise w dziale "skutery motorowery"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak on jezdzil non stop full manetka i skakał na tej sendzie czy co ?

 

motor nalezy do awaryjnych ?

Silnik igła,mocny jak na 50(byłem pod wrażeniem).jezdził po "lekkim" torze dlatego główka ramy spawana 4 razy,wahacz pękł,amory wyjechane do zera itd.Ale zato jak jezdił !,pamiętam że zostawił z tyłu cr i kdx 200(jeszcze w grę wchodzą kierowcy ale to już inna bajka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie fot niema ,bo jeszcze jej niemam ,ale mozna powiedziec ze jestem jej wlascicielem juz ,w czwartek dopiero jade odebrac moto ,jestem zadowolony z zakupu ,zobaczymy jak se bedzie sprawowala , jest tu moze jakis uzytkownik sendy sm ktory moglby sie wypowiedziec na jej temat ? ;-)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias jaki by nie był (showa/paioli) przy brutalnym traktowaniu bardzo szybko pada .

wygina się wahacz, rama pęka w okolicy główki.

Skrzynia nie lubi szybkiego wachlowania, urywają się elementy trzymające (takie dwa kły) sprężynkę mechanizmu zmiany biegów

a tak to daje rade :)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...