Skocz do zawartości

Polski Klub Chińskich Motocykli


lmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązałem kontakt z www.kinojserklubben.dk - The Chinese Motorcycle Club of Denmark

Miłym zaskoczeniem jest to że umieścili moją skromną stronę www.freewebs.com/jinlun3citi/ jako stronę Polskiego Klubu : ) www.kinojserklubben.dk/links.dwt

Nawet na stronie wpisał się ktoś od nich do Księgi Gości www.freewebs.com/jinlun3citi/ksiegagosci.htm

Pomyślałem, że mogę zrobić Polski Klub Chińskich Motocykli z całym dobrodziejstwem: logo, gadżety itp...

ale na początek może dodać trochę Chińczyków na stronę która już jest plus całą dostępna w "społeczności" bazę wiedzy.....Jak trochę się uzbiera materiału to zrobię większą i profesjonalną stronę.

 

Kto chętny coś stworzyć proszę o kontakt!

 

PS: tak na marginesie, kto ma ochotę odwiedzić duńczyków? w wakacje....

 

 

 

 

TEN POST WSTAWIL MI SIE W ZLYM MIEJSCU! ZA CO PRZEPRASZAM URAŻONYCH :icon_mrgreen:

PROSZĘ ADMINA O PRZENIESIENIE DO DZIALU CHINSKICH MOTO!!!! Z GORY DZIEKUJE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązałem kontakt z www.kinojserklubben.dk - The Chinese Motorcycle Club of Denmark

Miłym zaskoczeniem jest to że umieścili moją skromną stronę www.freewebs.com/jinlun3citi/ jako stronę Polskiego Klubu : ) www.kinojserklubben.dk/links.dwt

Nawet na stronie wpisał się ktoś od nich do Księgi Gości www.freewebs.com/jinlun3citi/ksiegagosci.htm

Pomyślałem, że mogę zrobić Polski Klub Chińskich Motocykli z całym dobrodziejstwem: logo, gadżety itp...

ale na początek może dodać trochę Chińczyków na stronę która już jest plus całą dostępna w "społeczności" bazę wiedzy.....Jak trochę się uzbiera materiału to zrobię większą i profesjonalną stronę.

 

Kto chętny coś stworzyć proszę o kontakt!

 

PS: tak na marginesie, kto ma ochotę odwiedzić duńczyków? w wakacje....

Rozumiem że masz ich przychylność i pozwolenie na używanie logo i innych znaków ich klubu? Lepiej zadbać o posiadanie owych ze względów formalnych no i oczywiście czysto etycznych. Czy może masz na myśli założenie, zarejestrowanie i co tam jeszcze /nie znam się na tym/ jakiegoś całkiem nowego klubu?

Wycieczka polskich chińczyków do Danii? Ja jestem jak najbardziej za i chętnie wybiorę się, jeśli nie będę sam w tej wyprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako logo proponuje znak KAMIKAZE :D pasuje jak ulal :biggrin:

No tak... wszystko ok, ale...

Kakmikaze to JAPOŃSKA wojskowa formacja samobójcza okresu II wojny światowej :D

Czyli Honda, Kawasaki, Yamaha i Suzuki...

Dzięki chłopie, nieźle nam życzysz (nam - 3/4 tego forum) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako logo proponuje znak KAMIKAZE :biggrin: pasuje jak ulal :P

 

 

Dobry pomysł z tym logo. Znak ludzi odwaznych, swiadomie pchających sie w kłopoty...czyli wlascicieli chinczyków... :D żart figiel...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat może być oddzielny od "Jinluna itd." gdyż dotyczy nie tyle różnorakich porad w użytkowaniu motocykli chińskich, co zrzeszenia się ich właścicieli. :icon_mrgreen:

 

UWAGA - uwagi za i przeciw mają być merytoryczne a nie napędzane emocjami. Przypominam właścicelom japońskich chopper/cruiser, że sami nie lubią być zestawiani z "szlachtą na H-D/Indian made in USA"... zatem prosze sobie oszczędzić podobnych uwag i wynoszenia się nad właścicielami "chińczyków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakmikaze to JAPOŃSKA wojskowa formacja samobójcza okresu II wojny światowej :icon_mrgreen:

 

wybaczycie, że off-topicznie skoryguję - w wikipedii należy przeczytać nie pierwsze zdanie, tylko pierwszy akapit pod hasłem "nazwa". i to jest prawidłowe, pierwotne znaczenie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz ich przychylność i pozwolenie na używanie logo i innych znaków ich klubu? Lepiej zadbać o posiadanie owych ze względów formalnych no i oczywiście czysto etycznych. Czy może masz na myśli założenie, zarejestrowanie i co tam jeszcze /nie znam się na tym/ jakiegoś całkiem nowego klubu?

Wycieczka polskich chińczyków do Danii? Ja jestem jak najbardziej za i chętnie wybiorę się, jeśli nie będę sam w tej wyprawie.

 

Myślę że mam ich przychylność :) ... rozumiem kwestie związane z dbaniem o znaki ponieważ zajmuję się tym na codzień. Tak naprawdę to nie planowałem rejestrowania i oficjalnego klubu. Bardziej klub nieformalny jednoczący społeczność użytkownikoów chińskich motocykli....

 

Wstępny plan wycieczki to promem do Szwecji, dalej mostem do Danii i powrót przez Niemcy. 7 dni.

Myślę że z 10 osób się znajdzie! (już i brat na pewno i towarzyszyć nam będą dwa nie-chinczyki)

 

 

Propozycja wycieczki do Danii bardzo ciekawa.

 

Miło słyszeć... Planujemy 7 dni... Promem do Szwecji - Mostem do Danii - Promem do Niemiec i powrót do RP.

 

 

Fajna sprawa chlopaki!!

Zycze powodzenia w realizacji planow!!

 

 

Dzięki :)

 

Nawiązałem kontakt z www.kinojserklubben.dk - The Chinese Motorcycle Club of Denmark

Miłym zaskoczeniem jest to że umieścili moją skromną stronę www.freewebs.com/jinlun3citi/ jako stronę Polskiego Klubu : ) www.kinojserklubben.dk/links.dwt

Nawet na stronie wpisał się ktoś od nich do Księgi Gości www.freewebs.com/jinlun3citi/ksiegagosci.htm

Pomyślałem, że mogę zrobić Polski Klub Chińskich Motocykli z całym dobrodziejstwem: logo, gadżety itp...

ale na początek może dodać trochę Chińczyków na stronę która już jest plus całą dostępna w "społeczności" bazę wiedzy.....Jak trochę się uzbiera materiału to zrobię większą i profesjonalną stronę.

 

Kto chętny coś stworzyć proszę o kontakt!

 

PS: tak na marginesie, kto ma ochotę odwiedzić duńczyków? w wakacje....

TEN POST WSTAWIL MI SIE W ZLYM MIEJSCU! ZA CO PRZEPRASZAM URAŻONYCH :biggrin:

PROSZĘ ADMINA O PRZENIESIENIE DO DZIALU CHINSKICH MOTO!!!! Z GORY DZIEKUJE!!!!

 

KTO CHĘTNY PROSZĘ O PRZESYŁANIE FOTEK SWOICH MOTO Z KRÓTKIM OPISEM I DANYMI KONTAKTOWYMI... WSTAWIĘ NA STRONĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny plan wycieczki to promem do Szwecji, dalej mostem do Danii i powrót przez Niemcy. 7 dni.

Myślę że z 10 osób się znajdzie! (już i brat na pewno i towarzyszyć nam będą dwa nie-chinczyki)

Miło słyszeć... Planujemy 7 dni... Promem do Szwecji - Mostem do Danii - Promem do Niemiec i powrót do RP.

 

Masz na myśli jakiś, chociaż przybliżony termin? Czy też jest uzależniony od Duńczyków /może oni coś tam organizują i można by się wstrzelić/?

Dobrze by było założyć temat tej wyprawy w dziale Zloty Imprezy Przejażdżki, łatwiej będzie rozmawiać na konkretny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli jakiś, chociaż przybliżony termin? Czy też jest uzależniony od Duńczyków /może oni coś tam organizują i można by się wstrzelić/?

Dobrze by było założyć temat tej wyprawy w dziale Zloty Imprezy Przejażdżki, łatwiej będzie rozmawiać na konkretny temat.

 

W sumie to nie mam jeszcze informacji o terminach zlotów w lipcu i sierpniu. Planowałem jechać w sierpniu... Najlepiej byłoby podłączyć się do ich zlotu i z nimi się przejechać....

Jak tylko coś będę wiedział dam znać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam jeszcze informacji o terminach zlotów w lipcu i sierpniu. Planowałem jechać w sierpniu... Najlepiej byłoby podłączyć się do ich zlotu i z nimi się przejechać....

Jak tylko coś będę wiedział dam znać....

Będzie problem z chińczykami na początku sierpnia bo planowany jest objazd naszych gór, w którym udział zamierza wziąć kilka najwytrwalszych "chinoli".

Może jakoś pod koniec sierpnia, żeby nie trzaba było z marszu zaliczać obu wypadów niemal w jednym czasie a z drugiej strony żeby ludzie jeszcze byli na urlopach. Ze mną no problem, mogę zaliczyć oba wypady a nawet więcej, byle moto wtrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...