Skocz do zawartości

Polski Klub Chińskich Motocykli


lmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mowisz o chlopakach z KCMu co zalozyli bam ?

Uwazasz ze to Oni potrzebuja poklasku, chwaly i zaszczytow ? :eek:

Kacpero, prosze Cie .... :icon_rolleyes:

A w obecnej formie z nowym dziwnym regulaminem i zasadami, KCM bardziej aspiruje i podchodzi pod MC lub FG a nikogo z nas to nie interesowalo. :lapad:

No i pamietaj ze jako teraz Klub posiadajacy taki regulamin, jeszcze brakuje Wam statutu i ..... rejestracji w Kongresie Klubow Motocyklowych.

Forma jaka przybral nowy KCM jest dla wiekszosci z Nas, starych uzytkownikow KCM, nie do przyjecia i akaceptacji, dlatego powstala inna alternatywna forma pisania i pogadania.

I nie jest to w zaden sposob forma majaca kogokolwiek wyniesc na szczyty :biggrin:

 

Kurcze, Majkel, jaki fanatyczny ortodoks chińskiego motongizmu i w ogóle :biggrin:

 

Jestem do waszej dyspozycji, i moje zaplecze lachonowe.

 

Greedo w KCM ma status membera. Na serio.

Gość chyba padnie jak się dowie. :D

 

nareszcie

- wszyscy przeciez jak jeden mąż w skrytosci ducha marzą o tym na pewno by kolega Yuby siał zgorszenie wszędzie i od tyłu

(np. jakimis tylnymi dzwiami wszedl na forum kcm czy bam

i tam przemycał szczytne ideały mgs'u - a jego daleki zwiad w osobie LH

juz tam zasiał przedwyborczy zamęt ; ))

[...]

 

No tak, bo MGS o niczym innym nie marzy, jak tylko zainstalować się podstępnie na forum BAMbusów. Na KaCaMam już mamy swoich "agentów wpływu" i uprawiamy tam krecią robotę.

 

TLS czy ty może nazywasz się Jerzyk7? :bigrazz:

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

No tak, bo [...] tylko zainstalować się podstępnie na forum BAMbusów. Na KaCaMam już mamy swoich "agentów wpływu" i uprawiamy tam krecią robotę.

 

TLS czy ty może nazywasz się Jerzyk7? :bigrazz:

 

rozszyfrowałeś mnie ; ) - teraz bedę musiał się podszyć pod kogoś innego....

[dla niepoznaki zrobie sobie Jerzyk8]

 

Kloss wspominał, że Stirlitz powiedział, ze sam Sorge byłby pod wrażeniem...

- jak to wydedukowałeś nasz Sherlock'u ? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal na chinolu i jakoś sobie radzę :icon_mrgreen: . Na marzenia :crossy: mnie nie stać :icon_mrgreen:

dlatego nie zbieraj na marzenia, tylko je spełniaj :icon_mrgreen: a platynowa Kryśka cię zawiezie gdzie zechcesz :icon_mrgreen: i to bez konieczności tankowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...