Skocz do zawartości

Polski Klub Chińskich Motocykli


lmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: no z tymi płytkami to mi pojechałeś :icon_eek:

 

andrzej.las5-zastanawiam się tylko czy masz jakiś kompleks w związku z Twoim moto...?

 

bo troszkę nie rozumiem Twojej reakcji

 

POZDRAWIAM i lewa w górze :icon_mrgreen:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie mam żadnego kompleksu, tylko dziwią mnie jakieś niepotrzebne docinki.

Skoro ktoś ma ochotę sobie stworzyć Polski Klub czegokolwiek, to niech sobie robi.

Nie prawda?

 

Pozdrawiam

 

Przepraszam że się wtrącam. Grupa 0.0.0. do której należę ma swoją stronę,barwy,i kłopoty z mc.Myślę że niedługo u was się to zacznie.W łodzi na bajzlu kazali nam kurtki z barwami zdejmować,było to dla mnie śmieszne i ich olałem,Nie przejmujcie się nimi,kongresami itp. To co sobie zaplanujecie róbcie to,bądzcie sobą i tak jak Odchodzący Od Odchodzenia bądźcie sobą.Jesli mogę wam jakoś pomóc to jestem do dyspozycji. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie mam żadnego kompleksu, tylko dziwią mnie jakieś niepotrzebne docinki.

Skoro ktoś ma ochotę sobie stworzyć Polski Klub czegokolwiek, to niech sobie robi.

Nie prawda?

 

Pozdrawiam

Pewnie,że prawda!!!

-i mam nadzieje,że uda WAM się coś stworzyć w tej kwestii - choć faktycznie "koledzy" z MC nie lubią nowych klubików-też tego nie rozumiem... Ale co zrobić ONI mają swój świat i wydaje im się ,że są pępkiem świata - dobrze,że tylko im się wydaje :biggrin:

POZDRAWIAM i bez urazy Andrzejku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już na starcie mamy kłopot, bo Ci co mają swój świat {MC} (coś mi to przypomina, czyżby nasz sejm) w swoim gronie nie lubią kobiet :icon_evil: i policjantów :buttrock: (wyczytałem na O.O.O.) więc załóżmy Klub Pań i Panów Kochających Motory Inaczej. :( Proponuję przyjmować tych co naprawdę kochają jazdę motorem. Przypomniało mi się że mc ma największe zastrzeżenia do naszywek na plecach kurtek, więc wyszyjmy koło od Syreny (chyba nikt nie będzie chciał za prawa autorskie) :) , a jak ktoś będzie chciał żeby zdjąć kurtkę to powiemy że to niewidoczna strona Księżyca i jak jest taki mądry niech udowodni że tak nie jest.

Można zrobić napis po Chińsku, i niech ktoś sprubuje ruszyć 1/4 ludności świata.

Edytowane przez abu111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam. Grupa 0.0.0. do której należę ma swoją stronę,barwy,i kłopoty z mc.Myślę że niedługo u was się to zacznie.W łodzi na bajzlu kazali nam kurtki z barwami zdejmować,było to dla mnie śmieszne i ich olałem,Nie przejmujcie się nimi,kongresami itp. To co sobie zaplanujecie róbcie to,bądzcie sobą i tak jak Odchodzący Od Odchodzenia bądźcie sobą.Jesli mogę wam jakoś pomóc to jestem do dyspozycji. :lalag: :)

 

Dzięki za wsparcie.

 

Mnie też irytują takie drętwe postacie. Ale większość z piszących tutaj "chinersów" z tego co wiem, raczej chyba nie zamierza pretendować do bycia klubem MC. Bardziej chodzi o coś, jak krzyżówka "Samopomocy chłopskiej" w sprawach technicznych z dobrze zorganizowanym lobby użytkowników wywierającym pewien wpływ na producentów tych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że prawda!!!

-i mam nadzieje,że uda WAM się coś stworzyć w tej kwestii - choć faktycznie "koledzy" z MC nie lubią nowych klubików-też tego nie rozumiem... Ale co zrobić ONI mają swój świat i wydaje im się ,że są pępkiem świata - dobrze,że tylko im się wydaje :icon_mrgreen:

POZDRAWIAM i bez urazy Andrzejku :)

 

Spoko, żadnej urazy. My jesteśmy normalni i chcemy tylko w jakiś sposób się zorganizować, pokazać że jesteśmy fajnymi ludźmi. Jak na razie to poznałem tylko jednego i teraz wiem że kozak z niego nie ziemski.

Mam nadzieję że wszyscy są podobni, bo czytając nasze posty widzę jakieś podobieństwo w charakterach.

 

Osobiście czekam i mam nadzieję że kolega Murawski dotrwa w wierze i załatwi nam ten wyjazd do Duńczyków.

Jestem pierwszy bo i mam blisko do promu, no i moja znudzona jazdą na motorze żona z chęcią by pojechała.

Ciekawe ile ogółem wyjdzie kilometrów z Gdańska po drogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadzierajcie z MC bo oni też tu czasem czytają i mogą być mało sympatyczni w konfrontacji :biggrin:

To, że my staramy się jakoś zegrać i mieć jakąś naszywkę rozpoznawczą to nie powinno ich obchodzić ale jak zaczniemy się nad nimi rozwodzić, że są tacy i owacy to na pewno nie będą już obojętni.

Nie ma co wywoływać wilka z lasu, choć większość z MC to fajni goście, no ale ..... :icon_mrgreen:

 

Mam nadzieję że wszyscy są podobni, bo czytając nasze posty widzę jakieś podobieństwo w charakterach.

Coś w tym jest, bo jak ktoś świadomie zamierza jeździć chińskim, jeszcze do końca nie sprawdzonym pojazdem to wykazuje pewne cechy charakteru :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadzierajcie z MC bo oni też tu czasem czytają i mogą być mało sympatyczni w konfrontacji :icon_mrgreen:

To, że my staramy się jakoś zegrać i mieć jakąś naszywkę rozpoznawczą to nie powinno ich obchodzić ale jak zaczniemy się nad nimi rozwodzić, że są tacy i owacy to na pewno nie będą już obojętni.

Nie ma co wywoływać wilka z lasu, choć większość z MC to fajni goście, no ale ..... :cool:

Coś w tym jest, bo jak ktoś świadomie zamierza jeździć chińskim, jeszcze do końca nie sprawdzonym pojazdem to wykazuje pewne cechy charakteru :biggrin:

 

Luca,mój ojciec mawiał "z człowieka poglądami możesz się nie zgadzać ale musisz je szanować"

Motocyklista nie może bać się drugiego motocyklisty tylko dlatego że ma inne barwy.

Mamy się trzymać razem,obojętne co masz na plecach,ważne co jest w tobie w środku,za szybko żyjemy "jeździmy" aby tracić czas na waśnie i spory.Ja uważam że każdy ma prawo do wolności i podejmowania własnych decyzji,oby były słuszne. :crossy: :biggrin:

 

Pozdr.Yano

 

:cool:

 

 

Dzięki za wsparcie.

 

Mnie też irytują takie drętwe postacie. Ale większość z piszących tutaj "chinersów" z tego co wiem, raczej chyba nie zamierza pretendować do bycia klubem MC. Bardziej chodzi o coś, jak krzyżówka "Samopomocy chłopskiej" w sprawach technicznych z dobrze zorganizowanym lobby użytkowników wywierającym pewien wpływ na producentów tych sprzętów.

 

Mam wielu przyjaciół w wawie,i widzisz wielu ludzi nie lubi was warszawiaków,tak jak mc,i tu jest błąd trzeba się poznać zaprzyjaźnić i wtedy wydawać opinię,pracowałem i mieszkałem w wawie 6 lat i twierdzę że ludzie tych których znam są ok!!!!

Pozdro dla Borata Diody i Młodego

Yano

:cool:

Edytowane przez yanointruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca,mój ojciec mawiał "z człowieka poglądami możesz się nie zgadzać ale musisz je szanować"

Motocyklista nie może bać się drugiego motocyklisty tylko dlatego że ma inne barwy.

Mamy się trzymać razem,obojętne co masz na plecach,ważne co jest w tobie w środku,za szybko żyjemy "jeździmy" aby tracić czas na waśnie i spory.Ja uważam że każdy ma prawo do wolności i podejmowania własnych decyzji,oby były słuszne. :icon_mrgreen: :(

Pozdr.Yano

Jak najbardziej masz rację i tak powinno być ale takich którzy usiłują pokazać swoją wyższość nie brakuje, choćby z tytułu, że ma lepsze moto, lub należy do elitarnego klubu.

Może moja nadmierna ostrożność bierze się z dawnych lat jak za ciężko uciułane groszę kupiłem MZ i po cięzkiej reanimacji sprzętu jadąc na zlot parkowałem gdzieś w krzakach i chodziłem oglądać sprzęty (których nie było wtedy dużo) jako zwykły gapowicz. Wtedy albo po prostu na zlot nie wpuszczali MZ-tek, WSeK i Jaw albo po prostu można było oberwać za sam fakt. No ale czasy się trochę zmieniły i jest znacznie lepiej, choć czasem nabijają się coniektórzy, że chiński sprzęt ale do rękoczynów już nie dochodzi. :bigrazz:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińcka dupa z Radomia klub i logo china poland powinien nosić nazwę ,,China Town"

Chińcika jak widze na swoim podwórku koło firmy mówie naś klient wasz złom

 

Albo cię nie zrozumiałem,albo troszkę trafiony jesteś. :P

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińcka dupa z Radomia klub i logo china poland powinien nosić nazwę ,,China Town"

Chińcika jak widze na swoim podwórku koło firmy mówie naś klient wasz złom

przeczytaj sam siebie kilka razy, pomyśl trochę /jeśli to możliwe/, zastanów się nieco i odpowiedz sobie na pytanie, co chciałeś tym "wtrętem" udowodnić?

Jak dla mnie, udowodniłeś jedynie swoją "dorosłość" i "odpowiednie" widzenie świata.

 

PS. często włazisz komuś do domu z brudnymi butami i wypijasz mu piwo z lodówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej masz rację i tak powinno być ale takich którzy usiłują pokazać swoją wyższość nie brakuje, choćby z tytułu, że ma lepsze moto, lub należy do elitarnego klubu.

Może moja nadmierna ostrożność bierze się z dawnych lat jak za ciężko uciułane groszę kupiłem MZ i po cięzkiej reanimacji sprzętu jadąc na zlot parkowałem gdzieś w krzakach i chodziłem oglądać sprzęty (których nie było wtedy dużo) jako zwykły gapowicz. Wtedy albo po prostu na zlot nie wpuszczali MZ-tek, WSeK i Jaw albo po prostu można było oberwać za sam fakt. No ale czasy się trochę zmieniły i jest znacznie lepiej, choć czasem nabijają się coniektórzy, że chiński sprzęt ale do rękoczynów już nie dochodzi. ;)

 

Nie ma co deliberować. Konstytucja RP gwarantuje wolność zrzeszania się i nikt nam niczego nie będzie narzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...