Skocz do zawartości

Polski Klub Chińskich Motocykli


lmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo jak andrzej. Tylko z bliskością do promu kłopot.

 

...prom odplywa wieczorem (rano cumowanie w szwecji) wiec jest szansa ze spotkamy sie na promie :P

 

 

TAK CIEKAWOSTKA...

Zupełnie niezasłużenie Duński Klub Chińskich Motocykli dodał do linków jako Polski Klub moją "amatorską" stronę... trochę mnie to motywuje do tego aby ją rozbudować, zrobić lisztę członków oraz zebrać zdjęcia informacje itp...

W Danii niespełna 5 milionowej jest ponad 600 osób zarejestrowanych!

Od niedawna udzielam się (....troche za dużo powiedziane, po prostu coś tam napisałem aby przed wyprawą mieć dobry kontakt) na ich forum w dziale International

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że znajdą się chętni do wstawienia info na moją stronę która mogłaby stać się wspólną stroną Polskiego Kluby Chińskich Moto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TAK CIEKAWOSTKA...

Zupełnie niezasłużenie Duński Klub Chińskich Motocykli dodał do linków jako Polski Klub moją "amatorską" stronę... trochę mnie to motywuje do tego aby ją rozbudować, zrobić lisztę członków oraz zebrać zdjęcia informacje itp...

 

No nieźle, nieźle.

 

A kiedy planujecie wyjazd?

Jakieś konkretne terminy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem i budowaniem strony poświęconej Chińskim motocyklom proszę o kontakt podany na stronie www.freewebs.com/jinlun3citi!!!!

Stwórzymy na wzór innych klubów Klub Chińskich moto w Polsce!!!

Zapewniam stworzenia logo i strony!

Możemy też zrobić gadżety identyfikujące motocyklistów!!!

 

Łukasz Murawski

skype: agencjakreatywna

gg: 388 40 73

mail: [email protected]

tel. 0503 179 290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem i budowaniem strony poświęconej Chińskim motocyklom proszę o kontakt podany na stronie www.freewebs.com/jinlun3citi!!!!

Stwórzymy na wzór innych klubów Klub Chińskich moto w Polsce!!!

Zapewniam stworzenia logo i strony!

Możemy też zrobić gadżety identyfikujące motocyklistów!!!

 

Łukasz Murawski

skype: agencjakreatywna

gg: 388 40 73

mail: [email protected]

tel. 0503 179 290

 

coś nie widać użytkowników chińszczyzny :icon_biggrin: ...słabo...słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego zaczął juz robić Overkill na swojej stronce, dobrze by było nie robić stu różnych wersji i pomysłów, tylko zrobić jedną konkretną stronę klubową z poradami dla użytkowników chińszczyzny i po prostu chętni by się dołączali a dopiero jak nas będzie już trochę to można pomyśleć o koszulkach itp.

Musi się ktoś tym zająć na poważnie i tyle. Ja nie mam takiej możliwości ale do klubu chętnie dołączę.

Ktoś musi mieć czas i być konsekwentny w działaniu bo jak nie to szkoda cokolwiek zaczynać.

Dobrze by było, żeby na stronie klubu było też forum klubowe, no ale na to może być już potrzebna kasa a z tym może być już problem.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego zaczął juz robić Overkill na swojej stronce, dobrze by było nie robić stu różnych wersji i pomysłów, tylko zrobić jedną konkretną stronę klubową z poradami dla użytkowników chińszczyzny i po prostu chętni by się dołączali a dopiero jak nas będzie już trochę to można pomyśleć o koszulkach itp.

Musi się ktoś tym zająć na poważnie i tyle. Ja nie mam takiej możliwości ale do klubu chętnie dołączę.

Ktoś musi mieć czas i być konsekwentny w działaniu bo jak nie to szkoda cokolwiek zaczynać.

Dobrze by było, żeby na stronie klubu było też forum klubowe, no ale na to może być już potrzebna kasa a z tym może być już problem.

 

dlatego brat mój założył ten temat, rozumiem LUCA, że wchodzisz w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prom odplywa wieczorem (rano cumowanie w szwecji) wiec jest szansa ze spotkamy sie na promie :buttrock:

TAK CIEKAWOSTKA...

Zupełnie niezasłużenie Duński Klub Chińskich Motocykli dodał do linków jako Polski Klub moją "amatorską" stronę... trochę mnie to motywuje do tego aby ją rozbudować, zrobić lisztę członków oraz zebrać zdjęcia informacje itp...

W Danii niespełna 5 milionowej jest ponad 600 osób zarejestrowanych!

Od niedawna udzielam się (....troche za dużo powiedziane, po prostu coś tam napisałem aby przed wyprawą mieć dobry kontakt) na ich forum w dziale International

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że znajdą się chętni do wstawienia info na moją stronę która mogłaby stać się wspólną stroną Polskiego Kluby Chińskich Moto !

 

Może na znak ogłosić jakiś konkurs?

Temat klubu był już poruszany w temacie z chińczykami. Klub nie za bardzo, ale jakieś stowarzyszenie na luźnych zasadach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na znak ogłosić jakiś konkurs?

Temat klubu był już poruszany w temacie z chińczykami. Klub nie za bardzo, ale jakieś stowarzyszenie na luźnych zasadach...

 

Klub może gdzieś za rok, jak będzie coraz więcej posiadaczy chińskich moto. Ale pomagać sobie możemy i bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lmurawski: Pomóż może Overkillowi uporządkować i zaktualizować tą jego stronkę. Bo ja też zamierza m w przyszłości zrobić swoją stronkę odnośnie mojego Jinluna, gdzie mam zamiar opisywać całą jego eksploatację. I fajnie by było jakbym nie musiał wklejać i zamulać poradami i manualami tylko zamieściłbym link np. do stronki Overkilla jako technicznej i twojej klubowej. Na swojej mógłbyś zamieszczać np. testy motocykli info o nowych klubach w europie i jakieś ciekawe niusy dotyczące rozwoju chińskiego przemysłu motocyklowego.

Według mnie tak by było zdecydowanie bardziej w pytę.

 

Podobny klub jest w Wielkiej Brytanii, we Francji i we Włoszech (nie tych pod Warszawą :) rzecz jasna). Napewno jest też w Hiszpanii bo tam chińszczyzny sprzedaje się chyba najwięcej w Europie. Chociaż na żadną stronkę nie trafiłem jeszcze. Sporo miłośników jest też w Stanach, A Lifan otworzył tam nawet filię i montuje sprzęty na rynek jankeski.

 

Klub może gdzieś za rok, jak będzie coraz więcej posiadaczy chińskich moto. Ale pomagać sobie możemy i bez tego.

 

Powolutku bez nerwów struktury można tworzyć. Na razie w postaci jakiegoś technicznego backupu, typu właśnie stronka Overkilla czy Murawskiego. Jak potencjalni użytkownicy zobaczą, że nie są sami i że "kult" (chłe, chłe) się rozwija to też będzie miało wpływ na przyrost nowych kamratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...