Skocz do zawartości

Eliminator- streetfighter


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten motocykl wygląda rewelacyjnie! małe światła z przodu

 

A mi się bardziej podoba standardowy duży reflektor z przodu.

Niedawno w hondzie widziałem horneta fajnie przerobionego , a jedyne,

co nie pasowało to przednie światło.Zresztą mogę gdzieś odgrzebać to zdjęcie.

 

Oczywiście to jest kwestią gustu. Więc nie można nikogo na siłę

przekonywać, że to jest ładne, a to nie! :D

 

Pierwsza kawa wygląda zarąbiście (tylko te światła :? )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do osiągów to Eliminator ma silnik z GPZ600R ale z innym przełożeniem co powoduje jeszcze lepszy start

GPZ-4,2s do setki

Eliminator-3,9s czyli jak najbardziej się nadaje na streeta

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminatory były też z silnikami od Gpz 900 r ale były też 600 tki i chyba 250 tki... wizualnie 900 i 600 nie wiele się różniły...ale osiągami to już dośc znacznie, a zwłaszcza momentem obrotowym...na zdjęciach to chyba 900 tki... ten na pierwszej fotce jest odjazdowy... dzisiaj jeszcze podobny motocykl robi Honada ... chyba zdaje się że X4 jest zrobiona w podobnym klimacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę narzekał. O ile przeróbka nie jest tragiczna i może się podobać to tak niewiele brakuje żeby ten motocykl wyglądał bardzej harmonijnie że sobie ponarzekam

 

Przede wszystkim brakuje konsekwencji. Przód jest od streetfightera a tył od choppera, tylko podniesiony. Możliwe że kasy zabrakło, więc nie ma co wyrzekać, ale na modelowy przykład dobrze zrobionego streeta to się jednak nie nadaje.

 

Poza tym za mało w wym wszystkim symetrii. Tzn linie są złamane. Dobry chopper jest ładny, bo ma odpowiednie linie które tworzą pewną harmonię całości. Poniżej podaję przykład jak powinien moim zdaniem wyglądać streetfighter żeby był ładny. Razem z analizą przyczyn, które powodują że nam się ładny wydaje. Street w zasadzie jest antytezą choppera, w tym sensie że jego symetria jest lustrzanym odbiciem symetrii choppera. Tego się nie da sensownie połączyć.

 

lines.gif

 

A - i link do strony z artykułem o tym jak budować harmonijne streety:

http://oldskoolsuzuki.info/patrick/article...esign/index.htm

 

Po angielsku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...