Skocz do zawartości

MZ - zapytanie


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...terefere....250 is the best....hehe z wiadomych przyczyn...ale szczeze mowiac nielatalem na 251,podobno 250 jest stabilniejsza, ale i tak kazda mz sie ciekawie prowadzi :D:D:D 251 jest nowoczesniejsza, jakbym kiedys mial wiecej kasy to prawdopodobnie zdecydowalbym sie na 251, ale na moja 250 nienarzekam...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj żone 8) :D A tak przy okazji do posiadaczy MZetek: jesli bym chcial wymienic wałek kopniaka to musze rozpoławiac silnik? czy wystarczy zdjac dekiel jak w simsonie? Na razie niby nie musze wymieniac ale...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to po co wydawałeś kase na prawko??????? 8O  

 

jak i tak olewasz przepisy? :D

 

* Podchodzac do egzaminu na A bede mial do zdania tylko jazde.

* Policja lagodniej potraktuje kogos kto ma motocyklowe prawojazdy niz zupelnie zielonego leszcza bez zadnego dokumentu.

* Nie 'leje na przepisy' totalnie, znam je bo wkoncu egzamin zdalem

* Chetnie zakupilbym 125ccm i jezdzil legalnie jednak nie stac mnie na to. Za 'normalnie' jezdzaca 125 (nie mowie tu o demoludach,ktorych mam dosc) trzeba zaplacic ponad 3x wiecej niz za Suzuki GS 400. Dlatego wolalem zakupic cos z przyzwoitym dzwiekiem (4T) niz jezdzic smierdzaca MZ (nie chcialem tu nikogo bynajmniej urazic, bo to bardzo fajny motocykl, jednak 2T mi sie przejadly - 3 lata jezdzilem smierdzielami).

 

no i teraz wszytko jasne :D ne wiedzałem ze jak sie ma a1 to potem zdaje sie tylko egzamin praktyczny :D

 

w takim razie to nie jest takie złe rozwiazanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bym chcial wymienic wałek kopniaka to musze rozpoławiac silnik? czy wystarczy zdjac dekiel jak w simsonie?

 

Wystarczy zdjac lewą pokrywe silnika.

 

Czyli mowisz ze jesto to raczej proste? cos jeszcze musze rozbierac?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo - a tak wogule to jak ja przywiozles - pociagiem ?? Jak tak to opisz co i jak trzeba zalatwic i ile Cie to kosztowalo :-)

Ja mam dane z pkp ale z doswiadczenia wiem ze teoria (pkp) i praktyka maja ze soba niewiele wspolnego ;-)

Pytam sie bo najprawdopodobniej bede musial jechac gdzies dalej po simsona i mz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak poznac czy moja MZ to electronic? Z tyłu z dekla silnika wychodza dwa "węże" w ktorych sa kable, jeden cienszy drugi grubszy. Pod deklem od elektryki jest czarne pudełeczko z 8 wtyczkami, to chyba steruje zapłonem i ładuje aku? Pozatym mam MZ z 90 roku, byly produkowane electroniki?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...