Skocz do zawartości

FILMY SOKOLA


Rekomendowane odpowiedzi

Filmy super ale najlepiej się oglądało ten ostatni czyli kręcony kamerą samsunga bo jest w super jakości i fajnie się ogląda. Ja Cię bardzo prosze Dominik, abyś wrzucił więcej filmów do ściągnięcia na dysk w tej jakości bo masakrycznie zaje**ście się ogląda i bardziej czuć ten klimat :P

 

Jestem pełen uznania dla Was i Waszych wypraw, ale to już nie pierwszy raz pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Administrator
Dominik, mógłbyś podać dokładny link do filmu ze słowacji? Na tej stronie którą podałeś niestety nie ma :/

 

Kurde, mam remont mieszkania i upchnałem wszystkie filmy na strychu, myślałem, że się tam dostanę, ale można zapomnieć... Filmik zapodam więc dopiero pod koniec stycznia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chcialbym tez kiedys jechac na taką wyprawe :) mam kilka pytan

- jaka miala pojemnosc najslabsza maszyna ktora z wami jechala ?

- czy trzeba miec kondycje zeby zrobic sobie taki wypad ?

- ile palą te wasze maszyny w takiej jezdze ?

- i jaka maszyną byles sposrod tych na bikepics i czy te wszystkie na bikepics są twoje ?

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

chcialbym tez kiedys jechac na taką wyprawe :P mam kilka pytan

- jaka miala pojemnosc najslabsza maszyna ktora z wami jechala ?

- czy trzeba miec kondycje zeby zrobic sobie taki wypad ?

- ile palą te wasze maszyny w takiej jezdze ?

- i jaka maszyną byles sposrod tych na bikepics i czy te wszystkie na bikepics są twoje ?

 

 

- 125 ccm

- trzeba, ale tylko Czarny od nas ma, więc za nas nadrabia

- 10l/70-80 km

- EXC 520

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Oglądam własnie kazdą cześć sokoła z wycieczki do zamku Czocha. No i jedno co odrazu praktycznie idzie zauważyć, to,ze kozok który ma kamere to najwiękrzy kozok :biggrin: jak jedni tkwią w błocie 5min on przejezdza je w 5sekund :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać ze bardzo fajne filmy. Mam jedno pytanie, jakiej kamery używałeś bo chyba na przyszły sezon tez coś pokarze od siebie :). Możesz mi napisać wszystko co wiesz o takich kamerkach? (cena, dobre marki itp). pozdro

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To była akurat drogta kamera Samsunga. Taki model, który kupujesz jako zwykłą kamerę (Czarny jeździł z nią w kieszeni), a dodatkowo masz palucha przyczepianego do kasku. Tylko to jest drogie rozwiązanie, nie wiem, chyba koło 1700 zł kosztuje w chwili obecnej.

Niemniej chcemy kupić kilka tanich kamer na kaski, jest tego trochę w ofercie, więc potestujemy.

pzdr

 

PS - tak, kolega który jeździł z kamerą - Krzychu "Czarny" jeździ najlepiej w naszej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...