Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No fucktycznie. Fajna nawet. Jak na buracki projekt to super komuś sie udało. Nie pochwalam niszczenia zabytków ale ten jeszcze ze smakiem jest zrobiony. Na moje to tylko kolor osłony tłumika szpeci.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocięte ramy.... :banghead: Z tego drugiego coś dałoby się jeszcze zbudować. Sylwetka OK, można by wyrzeźbić samoróbkę zachowując jak najwięcej części z Janka, niestety rama już zburaczona jest. Mnie by się przydał taki "custom" niedorobiony bo ramę oryg. mam na strychu i nic więcej do niej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.....wiem czyj to..................ten Junak to jedna wielka jeżdżąca choinka - do tego zdaje się, że ma zamontowane "dwa miliony światełek"......... :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? No może jest zrobiony troche w nowym stylu, ale jest przecież śliczny! :crossy:

Przerost treści nad formą w podręcznikowym przykładzie... Tacy festyniarze nie powinni mieć odstępu do Takich motocykli :/

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie odrestaurowany motocykl, szkoda tylko ze metaliczny lakier i tyle polerki...

Odrestaurowany??? Polerką zniszczono oryginalność, której nigdy nie da się odtworzyć - to nazywasz odrestaurowaniem? Zniszczona głowica i filtr oleju to też wg Ciebie odrestaurowanie? Nie mylmy pojęć - ten motocykl nie jest odrestaurowany a naprawiony i przerobiony.

 

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzyj poprzednie linki to zobaczysz co znaczy "poprawianie" fabryki, "zniszczenie" i przerobienie.

Ten motocykl jest pieknie odrestaurowany, boczne dekle mozna kupic bez problemu gdyby ktos sie bardzo uparl.

 

Twierdzenie ze ten motocykl jest przerobiony jest grubo na dystans przesadzone.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też jestem za oryginalnoscią sprzętów, ale ten jest całkiem znośny.

 

Inna sprawa, ze Junaków ostatnio się tyle ujawniło, że jak co któryś będzie w metaliku to tylko lepiej.

 

PS Dwa tygodnie temu byłem na wystawie/zlocie zabytków w Tucholi, Junaków było chyba 10 czy 11 sztuk, w rożnych konfiguracjach, z Wózkiem, solo czerwonych, czarnych jeden nawet Choper ;-), ale pospolitej WSK 175, sensownej WFM M06, OSY, czy Gazeli ani jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...