Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na twoją odpowiedz MOC'u i tak sie cicho zastanawialem czy byłbyś w stanie rozebrac twojego Sokoła na częsci, gdyby miało to przyniesc wiekszy dochód? Wiem, że nigdy go nie sprzedasz, ale tak hipotetycznie pytam...? :crossy:

 

 

Kolego czy Cie cycki bola zadawac takie nierozsadne pytania, ja tynk bede ze scian wpieprzal a ptaka nie sprzedam :icon_razz: :biggrin: ;)

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie podniecajcie. Jeśli moja dziewczyna dostała by kataru a nie było by innego sposobu to oddałbym wszystkie motocykle za lekarstwo. Zawracanie głowy. To przedmiot jak każdy inny.

 

A to fajna stronka.- jeśli ktoś kojarzy użytkownika który sprzedaje na aukcjach repliki starych akumulatorów :

http://motosrusas.es/index.html

Ciekawe jak się sprzedaje towar którego się nie ma ;]

Normalnie włoskie biznesmeny.

Ale forum nawet żywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! (LiL john style) "piękna" SHL! http://www.allegro.pl/item387034082_wfm_sh...na_zobacz_.html :P "można powiedzięć, że miał kapitalke" ;) "półtora roku bez jazdy" Nomanie bedę musiał zamienic się z gościem na jednego z moich unikalnych pokemonów, bo ten pewnie ma + 30 do skill'a ataku wywołującego "paw wymiotny" ;)

 

 

This is PIMPIN' MAN!!!!

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zundappa, mnie sie wydaje ze to cymbał od Wladka z czech, po prostu nowa lipa i koles szuka frajersa na ciepłe jeszcze wytłoczki, tam nie mka grama rdzy:-)widziałem takie cymbały(ino 600) we anglyi i polacy je pchali, blacha nówizna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://moto.allegro.pl/item391780756_clyno_1915_unikat.html

 

Co do pierwszego adresu, to już wyobrażam sobie jak CLYNO przedziera się z karabinem maszynowym przez zasieki wroga z zabójczą prędkością 7,5 kilometra na godzinę :)

Hmmm dla mnie nie wygląda to tak śmieszne. Zauważ, że ten motocykl musiał przewieść 2 żołnierzy, koło zapasowe, 2 puszki z amunicją, kanister 10l, i CKM - ważący dobre 20 kg. Zapewne nie rozwijał zawrotnej prędkości, ale "królewska" pojemność tej V-ki produkowanej już w 1912 roku musi budzić respekt-a nie śmieszność. Dla mnie ten motocykl to bajka i kawał historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jasne że realne, są nowe z epoki silniki, koła, blachy do rusków na ebay, to czemu nie całe moto. 3a by było na żywo ją pooglądać, ale po zdjęciach wygląda na oryginał-choć zadziwiająco dobrze zachowany jak na wschód.

 

BMW made by USSR

co wy na to? myślicie że Angole to łykną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...