Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce teraz klamac, ale dziury to jak tam jezdze od 4 lat, to jeszcze nie widzialem.Nawierzchnia jest naprawde perfekt, dlatego uwielbiam tamtedy jezdzic "na rozgrzewke".

Adam

 

 

Witam

 

A muzyka w podkładzie to leci na żywo w trakcie jazdy czy dodałeś do filmu :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanapa jest luźna zarówno z przodu jak i z tyłu? Bo może masz "pospawaną" ramę zdupka i z tego powodu odstaje...

 

Smoku

Troche mnie nastraszyles z tym spawaniem :icon_mrgreen: Po kupnie ,z moto mialem zaledwie kilka dni kontaktu, teraz nie ma mnie w kraju. Za dwa tygodnie znow go dosiade :D Wydaje mi sie, ze wieksze luzy sa w przedniej czesci kanapy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie kanapy z tego co pamiętam to koszt ok. 300zł

witam czy którys z kolegów dociągał łożysko łączące przedni widełec z ramą

i czy jest taka możliwość czy raczej wymieniac na nowe bo przy chamowaniu przodem czuc lekkie pukniecie mysle ze to jest luz na tym łozysku.z góry dzieki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie śmigamy w weekendy więc możesz się dołączyć. Autostradą do nas jest 7 minut :lapad: - sprawdziłem i drugie 7 minut do autostrady.

 

Bardzo chetnie, ale to dopiero w lipcu. U nas zbieramy sie takze w weekendy kolo starostwa. Mysle, ze razem mozemy zebrac fajna grupke :P pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy którys z kolegów dociągał łożysko łączące przedni widełec z ramą

i czy jest taka możliwość czy raczej wymieniac na nowe bo przy chamowaniu przodem czuc lekkie pukniecie mysle ze to jest luz na tym łozysku.z góry dzieki za podpowiedz.

 

Nie wiem jak koledzy w Polsce, ale ja generalnie w takim przypadku wymienilbym lozysko na nowe.

Przy dokrecaniu, przestrzegac momenty obrotowe z serwisowki.

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys problem z pukaniem przodu i powodem były "wyrobione" teflonowe tuleje ślizgowe po których ślizga się rura. Była to ostatatnia rzecz którą sprawdziłem. Czasami warto dokręcić lekko główkę ramy, ale bez przegięcia, tzn. na max. i cofnąć o 1/4 obrotu. Łożyska w główce są 2, więc wymienić należy oba, i od tego trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...