Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra PGRy i reszta górali... buraki ze stolicy melduja sie.

Precyzujac Ja I BUSH zglaszamy gotowosc do przybycia i przepicia wszystkich tfardzieli z gór.  :D

 

Tak sie bawi, tak sie bawi 100lica! :D Tylko ostrzegam, ze my cwaniaki z warszawki nie wylewamy za kolnierz :D A tak serio to z wielka przyjemnoscia przyjade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra PGRy i reszta górali... buraki ze stolicy melduja sie.

Precyzujac Ja I BUSH zglaszamy gotowosc do przybycia i przepicia wszystkich tfardzieli z gór.  :D

 

Tak sie bawi, tak sie bawi 100lica! :D Tylko ostrzegam, ze my cwaniaki z warszawki nie wylewamy za kolnierz :D A tak serio to z wielka przyjemnoscia przyjade.

dobra a wpadacie z plecakami czy sami? precyzować dokładnie!!

zobaczymy czy tacy twardzi? śliwowice bez zapity a vol powyżej70% :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer pało Ty przyjezdzasz dzien wczesniej bo ktos musi narabac drzewa na ognisko tak ze dwa kubiki jak nic :!: 8)

Poza tym jeszcze masz w terminarzyku mycie dupsk konskich zeby nam na kuligu nic nie mąciło zapachu łąckiej śliwowicy :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie dups końskich to było zawsze Twoje marzenie jak i kastracja psa sąsiada żeby niebył agresywny dla gości z Wa-wy :D

a raczej nie dam rady być wcześniej bo 26 kumpel sie hajta w wawie i musze być pozatym poprawiny i tp.. to zejdzie do 28 letko :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na tą imprezę :lol:

Trzeba tylko ostatecznie(?) ustalić czy impreza jest z plecakami czy bez - wtedy tez będzie wiadomo jak się bawimy :lol: :lol: :lol:

Będę w temacie (choć na necie jestem ostatnio niestety rzadko - więc jakby coś - raczej sms na 505099397)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności, przypomnę, że ja też będę! Michał też zgłaszał akces, ale zobaczymy czy potwierdzi. Niestety, będę bez plecaczka, więc jak jakieś laski na miejscu, albo niedroga a urocza agencja, to się piszę

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...