Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGR ten [oczwar to nie czasem Twój zje*any brat??? :D  dobra ile wygrałem flaszek??? :twisted:

 

Tez mi to przyszlo do glowki, tylko nie wiem czy dobrze zinterpretowalam slowa Poczwara, ze niedlugo stanie sie motylem (jak dla mnie rowna sie to temu, ze kupi motocykl, czy moze sie myle?) wiec wtedy brat PGRa odpada...

Pozdr

 

Kobieca intuicja :D no comment :D

ale kombinuj dalej - na pewno zgadniesz :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest chętny, to zgłaszać się do PGRa termin dokładny 27 - 28.12(sobota, niedziela - do potwierdzenia)

listę uczestników zamykamy ok 20.11 więc pośpiech wskazany

 

ps

do Amazonki

jakbyś zgadła z tym kuzynem :lol:

wygląda na to że nagroda jest Twoja, tylko który kuzyn.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jesli chodzi o impreze to prosze mnie zapisac na liste :twisted:

 

jakbyś zgadła z tym kuzynem  :lol:  

wygląda na to że nagroda jest Twoja, tylko który kuzyn.....

 

To juz takie trudne nie jest :D (chyba :lol: ) Na 2 kuzynow ktorych znam tylko jeden nie ma motocykla.. a ze mam sie nie sugerowac odlegloscia, to mozesz byc tylko Ty Mlody :D

 

To nagroda jest moja! :twisted: :woot:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest chętny, to zgłaszać się do PGRa termin dokładny 27 - 28.12(sobota, niedziela - do potwierdzenia)  

listę uczestników zamykamy ok 20.11 więc pośpiech wskazany

 

....

 

 

Tak jak poczwarek napisał, Ja :arrow: PGR potwierdzam 8)

 

Jeśli impreza ma wypalić a szykuje się naprawde fajowa w super okolicy z jeszcze lepszą ekipą czyli sukces murowany... teraz tylko frekwencja pozostaje do obgadania...

Rezerwacje na spanie trzeba już zacząć nagrywać więc popatrzcie w kalendarze i Pisać :!:

 

Na razie z forum:

-Amazonka

-Szramer

-Poczwar

-PGR

-Redwater

+sprawdzona miejscowa moto ekipa :D

 

proszę resztę o potwierdzenie

 

Niebawem konkrety... i mam nadzieje ze tym razem nie spali na panewce tak jak kryptonim "Żar" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik też coś wspominał...

 

No bardzo chętnie, ale jak wyjadę z domu między świętami a sylwkiem, to zostanę kastratem. Miarka by się przebrała, tak żony wk.. nie mogę już, heheh.

Ale spoko, po Nowym Roku jakby coś.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAREK

REDWATER

VITT66

Dominik też coś wspominał...

 

Szramer pało Ty to bys wpisal wszystkich porobil rezerwacje na 1000 osób a potem "Panowie zdrada!! jesteśmy w dupie!" :lol:

 

Czekam na potwierdzenia czyli posty w tym temacie skonkretyzowane... tak jade... nie nie jade... Wiadoma sprawa ze to wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...