Skocz do zawartości

KAwasaki klr 250 co zrobic zeby byl lzejszy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj motocykl wazy 130 kg co zrobic zeby stracil na wadze bo do toru jest mi zaciezki

Myslalem o wyzuceniu zegarow przedniej owiewki stylu torebki i nozek dla pasazera ale to jest jakies 10 kg co jeszcze usunac a chcialbym zeby owiewki zostaly ? :icon_eek:

http://bikepics.com/pictures/1114099/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aluminiowa kierownica, lżejsze siedzenie, lżejsza lampa, usunąć podnóżki, uchwyty pasażera, aluminiowe zębatki,

Problem w tym, że cokolwiek zrobisz i tak nie uczynisz z tego motocykla motocykla na tor, bo to poczciwy endurak, a nie croszówka do skakania. Więc ja bym go za bardzo nie męczył.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz wlasnie wiem ze ten motocykl nie nadaje sie na tor ale niestety na wyczyna mnie nie stac a na tyle co jezdze to klr wytrzymuje bo katowac go nie katuje :icon_eek: tylko glownym problemem jest waga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moj motocykl wazy 130 kg co zrobic zeby stracil na wadze bo do toru jest mi zaciezki

Myslalem o wyzuceniu zegarow przedniej owiewki stylu torebki i nozek dla pasazera ale to jest jakies 10 kg co jeszcze usunac a chcialbym zeby owiewki zostaly ? :icon_eek:

http://bikepics.com/pictures/1114099/

Watpie żebys nawet 5 kg dzięki temu zyskał, 10 to może po tym co napisał Dominik + lekki aluminiowy tłumik bo ten z klr jest naprawdę ciężki i głos ładny zyskasz

Edytowane przez Strzalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator juz usunelem teraz zabiore sie za reszte a oslone lancucha zostawiam dla bezpieczensta ona wazy pare gram wiec niech bedzie dzieki za odpowiedzi od jutra biore sie za robotę pozdro

Edytowane przez zysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zastanowił sie nad sprzedaniem tej 250 4t i zakupem crossówki 125. Masz dwa razy wiecej km i ok 95 kg wagi nie wiem jak zkasa stoisz ale jesli chcesz smigac po terenie i zaczać latać to bedzie to nie uniknione. A jak byś znalazł zadbany egzemplasz za ok 7.5 tyś czesto po remontach przed sprzedarza. To czekał by cie tylko koszt ok 400 zł co 6 miesiecy. przez ok 1.5 roku. Ale odchudzić puki co możesz kawe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczedz KLRa, ten sprzet na prawde nie nadaje sie na tor :icon_exclaim:

ale do lasu... jak najbardziej. mi bez zadnego odchudzania manewrowalo nim sie lekko niczym piórkiem :P

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...