Skocz do zawartości

Kupowanie terenowego motocykla we Włoszech.


Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że za 4600zł coś wyrwę za granicą. Może uda mi sie coś znaleść. Kamsel widziałem twojego klx-a (tego którego masz w galeri) za 5200zł na allegro, ostanio stał na allegro za 5000zł ale wtedy jeszcze nie miałem nic kasy:),a więc sądzę że powinienem coś wyrwać. Jak ktoś zajmuje się sprowadzaniem motocykli to piszcie

To nie mógł być mój bo sowjego nie mam zamiaru sprzedawać ale jak jakiś kupiec się trafi to moge sprzedać ale za ok 6tys min remont 1200zł :banghead: Ale życze ci udanych łowów.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwisz sie ze mozna zwial mi klx 300 za 850 funtow 2002 rok i co ty na to?? :banghead:

Te weż pod uwage że funt kosztuje ok 5.50 zł a euro ok 4. A ten motor co znalazłeś w we włoszech czy angli bo to sa różne koszta trasportu to jest tez ważnym kosztem. A możesz dać link do tego moto.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wspomniał o ortografii, ale jak widzę ta wzmianka pozostała bez echa :icon_mrgreen:

 

 

To ja tylko pozwolę sobie poprosić o poszanowanie zasad pisowni (zwłaszcza w tym dziale) - bo mimo, że jestem tylko tzw. "czytaczem" to czasami aż oczy bolą...

 

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię bóg prze KLX 300R! Kumpel miał i nie dało się go odpalić, cały czas stał w warsztacie i czekał na części, których nie ma :icon_arrow:

Częsci są jak do każdego moto wystraczy zadzwonić w odpowidenie miejsce :icon_mrgreen:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna trafic i na mine , kazda firma jest dobra jesli sie dba o moto. Za ta kase ciezko bedzie trafic cos co polata bez remontu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię bóg prze KLX 300R! Kumpel miał i nie dało się go odpalić, cały czas stał w warsztacie i czekał na części, których nie ma :)

Ja sie z tym nie zgodze. Moj znajomy ma ten motorek i niegdy sie z nim nic nie dzialo a jesli chodzi o czesci to tez nie mial problemow wiec chyba duzo tez zalezy od egzemplaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...