Skocz do zawartości

silniki


Gość senekkorzenna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proszę o udzielanie się, gdy ma się coś konretnego do powiedzienia. Moderatorzy też "czasem" zaglądają do tego działu, a jeśli już chcecie nam pomóc to poprostu raportujcie :icon_mrgreen: :banghead:

 

 

PS. Senekkorzenna czytając Twoje wypowiedzi coraz częściej wątpię w prawdziwość podanego przez Ciebie wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ten twój ogarek ma jakieś owiewki to silnik 110cm albo i 125 bedzie zamaskowany czyli bedzie ok, jeżeli jest odkryty to zależy od szczęścia, choć sprzęt nowszy i kupiony jako nówka nie zwraca tyle podejrzeń co DT albo TZR z 96 przyciągnieta z zachodu 2 lata temu:D

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam pytanie troche z innej paczki. Zastanawiam sie nad kupnem motorku :icon_rolleyes: i nie jestem pewniem jednej rzeczy, a mianowicie chodzi mi o motorki z Anglii. Chodzi mi o rodzaje gwintów czy są calowe czy normalne takie jak u nas. prosiłbym o odpowiedz:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest to silnik chłodzony powietrzem to różnica "na oko" jest dość bardzo widoczna. a jeśli chodzi o silniki chłodzone cieczą to jest oczywiście różnica ale już nie aż taka duża szczególnie w wielkości cylindra mam na mysli. sporo sprzetów 125 jest zarejestrowane na 50 i jakoś nikt głośno z tym nie walczy dlatego że dość trudno to rozpoznać na oko. szybciej da sie rozpoznac po wielkości tłumika. np jedzie z wyglądu jakiś ścigacz i gabarytowo taki jak 600 a okazuje się że 125.. i oprócz głosu silnika łatwo zauważyć po tłumiczku.. ale do wszystkiego trzeba mieć troche wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...