Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis to wrecz bylo lato! Tak cieplo i przyjemnie, z tak pieknym sloneczkiem i z tak suchutka jezdnia to juz dawno nie bylo! Bylem na zakupach, u fryzjera i w sklepie narciarskim. Wszedzie dzikie spojrzenia ludzi, i pytania: "haha, a nie za zimno na motor?" -"Pani! Toz to lato sie robi!" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja dzis podgrzewane minetki zainstalowalem, wiec nie starczylo czasu na smiganie :flesje: .

Ale moze jutro...

 

Pozdro

O i mi by sie przydało. Słoneczko niby świeciło suchutki asfalt ale po 50 km jak zsiadłem z moto to myślałem że mi paluchy odpadną:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko umyłem cyśke... nie było czasu na latanie... ale może jutro sie uda... no chyba że będę sie do studniówki szykował(ale to i tak nie przez cały dzień)... więc trzymajcie kciuki, jutro ruszam straszyć staruszki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie ma to jak w środku martwego sezonu, odpalić motor, pośmigać po mieście w styczniowe popołudnie, między autami ;]

Za ciepło nie jest, ale dla jazdy na motorze, można znieść jeszcze więcej :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Najlepsze jest to spojrzenie ludzi... :icon_question:

 

Niech jak najszybciej nadchodzi już ta wiosna :icon_razz:

Edytowane przez gizmucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgazm w proszku na wynos, raz!

Dexio u nas dzis pieknie, nie ?

Swietna jazda. Sucho, sloneczko, cieplo.

Orgazm. Mam nadzieje ze jutro taka sama pogoda bedzie :D

 

ps. na ulicy to moze nie, ale pod oknem 8 na 10 osob sie zatrzymuje i oglada moja dziwe :)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgazm w proszku na wynos, raz!

Dexio u nas dzis pieknie, nie ?

Swietna jazda. Sucho, sloneczko, cieplo.

Orgazm. Mam nadzieje ze jutro taka sama pogoda bedzie :)

 

ps. na ulicy to moze nie, ale pod oknem 8 na 10 osob sie zatrzymuje i oglada moja dziwe :D

 

Hehehe, wiosna jak sie patrzy :clap: Te kilka dni co jakis czas kiedy mozna posmigac naprawde poprawiaja czlowiekowi nastroj bardziej niz jakies "doswietlajace terapie" czy inne wynalazki na zimowa handre :P Czekam teraz na niedziele, ma byc bez opadow w ciagu dnia wiec pewnie znowu smiganko bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie WIAĆ, przez duże W. Dziś jeszcze wcale nie wiało, jak jeżdziłem na Rowerze to jakoś nie zauważałem żadnych problemów (jak chodziłem na piechotę to czułem że gwiżdże), ale w sobotę ma w Warszawie być wiatr do 50 km/h dochodzący (OK, to już w nocy).

 

Ale ogólnie to śliczna pogoda, sucho, słonecznie, w ręce ciepło... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis bylem w motostylu po kominiare ...i ogladalem fazera s2 :P :clap: :D

PIEKNY jest :D

 

Noo, warto na niego zbierac, nawet dlugo i mozolnie, uwierz mi :(

 

Będzie WIAĆ, przez duże W. Dziś jeszcze wcale nie wiało, jak jeżdziłem na Rowerze to jakoś nie zauważałem żadnych problemów (jak chodziłem na piechotę to czułem że gwiżdże), ale w sobotę ma w Warszawie być wiatr do 50 km/h dochodzący (OK, to już w nocy).

 

Ale ogólnie to śliczna pogoda, sucho, słonecznie, w ręce ciepło... :-)

 

No wlasnie wiatr - wracalem kolo 19-20 z pracy i pare razy dmuchnelo dosyc mocno chociaz znacznie bardziej czulem jak wieje na swiatlach gdzie mna bujalo niz podczas jazdy. Jedyna zaleta wiatru to to, ze jest przeplyw powietrza i szybciej np schnie asfalt i czesciej sa przejasnienia wiec wieksza szansa na pogode do smigania. Miejmy nadzieje ze uda sie kolejny dzien wyrwac zimie :)

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...