Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

slisko jak diabli co chwile czulem ze mi kola uciekaja, i sie cieszylem ze jest ok

ale nistety olej + nierowna nawierzchnia i zaliczylem mini szlifa przy ok 15-20km/h straty lekko wytarta kurtka polamany kierunek porysowana szyba i lekko wygiety gmol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze dwa tygodnie temu byłem z warszawy w łomiankach, ale za to ze złąmaną nogą.

Ale teraz to już odpuszczam, bo niechce znowu na ortopedie. A jaka to przyjemność, jak motor woli bokiem jechać niż przodem. Suzi czeka na wiosne i trzeba je trosze dopieścic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sezon sie nie kończy :biggrin: Dzisiaj oczywiście jeździłem :biggrin:

 

 

Jak wyżej, nie mam w planach zakończenia sezonu :clap: aczkolwiek na rozpoczęcie chętnie stawię się na jakimś zlocie :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość senekkorzenna

ludzie wy macie zdrowie ja dzisiaj smętnie patrzyłem za okna samochodu na pogodę i tylko widziałem 2 śmiałków ale oni zawodowo rozwozili pizze na skuterach,miny mieli jak kupę nieszczęścia.Miałem nadzieję że wyjży trochę słońca i dorobię 20km bo tyle potrzebuję do przeglądu gwarancyjnego.Jak kto znasię na czarach to niech prześle słoneczną pogodę do Krakowa ,tak ze 2 godzy.Z góry dziękuję :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyjechałem zrobić runde wokół miasta no i na łuku pochyliłem sie i tył zerwał przyczepność i gleba :D straty: ułamany podnóżek,ułamana dźwignia zmiany biegów,potłuczone moje nowe lusterko :)

jak jeździłem było mi ciepło tylko właśnie z przyczepnością problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznać, złamałem to co sobie obiecałem......i zrobiłem to. Było silniejsze ode mnie :icon_exclaim:

Jednak wziałem i wyjechałem dziś bo juz nie mogłem wytrzymac. Jakies 15-20 km moze zrobiłem, ale drogi sa fatalne. Pełno zamoknietego piachu i tłuste. Jak ruszałem ze skrzyzowania to na 3 zrywał przyczepność jeszcze :/ ale njelepsze sa i tak miny kierowców :icon_mrgreen: hehe Jak słysza nagle głosny ryk obok siebie patrza a tam moto :icon_exclaim:

A jak sie brudzi sprzęt.....tragedia :/ wprawdzie nigdy tam specjalnie nie przesiadywałem przy moto zeby go extra czyscic ale miałem go umyty przed sprzedarza a teraz znowu cały zalepiony całym marasem z drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznać, złamałem to co sobie obiecałem......i zrobiłem to.

Masz nauczkę - po co sobie obiecywać jakieś głupoty :icon_exclaim:

Jak ruszałem ze skrzyzowania to na 3 zrywał przyczepność jeszcze :/

Przyznaj się, że specjalnie to robiłeś :icon_mrgreen: :icon_exclaim:

A jak sie brudzi sprzęt.....tragedia [...] a teraz znowu cały zalepiony całym marasem z drogi.

To fakt... dlatego zdecydowanie wolę lekki mrozek niż takie +3...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przed poludniem jak bylo jeszcze sucho w wawie latalem ... pogoda zejefajna tylko oponki tak sie juz nie kleja ... troche mnie cholera raz bujnelo na kole, wskazane powietrza drobine spuscic :icon_exclaim:

 

 

PS. o snieg ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj troszkę gwizdnąłem. Na siekierkowskim dojazdy suche, a na moście szadź.

Mam nadzieję, że dzisiejsze anomalia ustąpią szybko. :)

 

 

dokladnie na mostach trzeba dwa razy uwazac a aura kiepska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...