Skocz do zawartości

Pomysl na nowy dzial, sybforum, przyklejony temat


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przegladam forum i jestem jego czynnym uzytkownikiem, glownie jesli chodzi o weterany i problemy z nimi zwiazane. Jak wiem z doswiadczenia wlasnego i ilosci pojawiajacych sie postow, ktore przenosze celem trzymania porzadku na forum :buttrock: odnosnie poszukiwanych czesci do zabytkow, mysle ze dobra kwestia bedzie zrobienie moze specjalnego odrebnego badz to dzialu, badz tematu w ktorym bedzie mozna napisac co kto potrzebuje do zabytkow, gdzie mozna jaka czesc zalatwic z adresem badz numerem telefonu do danego czlowieka. Zanim jednak uderze wyzej chcialbym zapytac sie Was co sadzicie o tego typu pomysle i czy ma to wogole sens...

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam że jest to świetny pomysł każdy kto posiada weterana wie jak ciężko z cześciami do nich a przynajmniej do niektórych modeli. Taki temat może znacznie uprościć i skrócić czas poszukiwania danej części.

Jestem jak najbardziej ZA.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co od razu dział..? na początek IMHO wystarczy założenie tematu, w którym będą ww. informacje, czyli co kto ma na zbyciu w garażu. i ewentualnie drugi, który będzie zawierał wiadomości czego kto poszukuje

jak się nieco tematy - dzięki użytkownikom - rozrosną, to moderator przyklei w odpowiednich miejscach i spokój :lapad:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez w pierwszym momencie myslalem o przyklejeniu tematu, tyle ze w jednym temacie ciezko jest posegregowac motocykle wg. np marki i jezeli kazdy bedzie wrzucal cos od siebie to poprostu zrobi sie taki balagan ze nic nie bedzie mozna znalezc albo bedzie to bardzo utrudnione, stad pomysl na dzial w ktorym bylaby klasyfikacja np. wg marki, kraju produkcji czy tez moze typu poszukiwanych czesci...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez w pierwszym momencie myslalem o przyklejeniu tematu, tyle ze w jednym temacie ciezko jest posegregowac motocykle (...)

 

a gdzieś ty widział porządek na forum..? :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram projekt WILD. Sam mam sporo gratów do starszych motocykli ale jest w tym zbiorze jeszcze większy bałagan niż na naszym 4um.

Szukam ja dla siebie i dla moich klientów a ze względu na sklerozę gubię kartki na których to zapisałem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...