Skocz do zawartości

Niby zwykła R6.....


Rekomendowane odpowiedzi

"BTW zbliżonym pomysłem były sprezentowane naszej policji swego czasu dukaty monstery: zajeździli, zakatowali, zaniedbali. pamiętam był jeden odbudowywany później przez kogoś z prm, opis stanu po "policyjnej służbie" był powalający"

 

no właśnie kiedyś miałem przyjemność z tymi panami "współpracować" i po krótkiej rozmowie i grożeniu palcem wystartowali z CPNu na kole. O ile dobrze pamiętam sprzęty przejęte z angli czy cuś, ładne, kolesie wiedzieli co z nimi robić. Podobało mi się , że mamy takich chłopaków ale po przeczytaniu posta ręce opadły. Przecież powinni traktować jak swoje prywatne suczki a nie jak radiowóz do od...nia roboty i zabawy w ghost ridera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w tv ale to bylo bardzo na szybko zdąrzylem zobaczyć ze policja nasza dostała jakieś 2 hondy, nawet to chyba w Łodzi a może się myle,wiem tylko że te maszyny mają widlasty motor i 1300cc, więcej szczegółów nie znam, i zdąrzyli powiedziec ze narazie jedyne takie w Polsce egzemplarze które posiada policja ...cholera nie wiem co to za model był,ale ogólnie całkiem ładne maszynki, zdąrzyłem uslyszec jeszcze jak chwalą się ze mają podgrzewane manetki i regulacje owiewki, z tyłu wyświetlacz, i chyba 5 pozycji w pamięci, typu: "wypadek" "kontrola drogowa" "zapnij pas" i jeszcze coś ...tak że jak taki Pan policjant smignie to może później wyjechać sobie z takim ładnym transparentem do nas :) Jak ktoś widział to w tv albo wie coś więcej to może się wypowie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przez prase zwane "superścigaczami" PanyEuropany. Dostała je komenda w Parzęczewie i są przeznaczone do patrolowania autostrady która dopiero ma powstać. Co z nimi przez ten czas sie bedzie działo nie napisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ad. 1. nie wiadomo jakie były okoliczności wypadku, więc jest to takie niepoważne potraktowanie tematu

 

ad. 2. fajnie byłoby, gdyby jeszcze autorzy rozróżniali modele. bo na razie wychodzi brak profesjonalizmu :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. Policja w Subaru. Niezłe. W Londynie też są popularne te konserwy ale tylko jako Doctor. I mają fajne zielone, migające swiatełka... :icon_biggrin: Policja uzywa BMW 535 oraz Vauxhall Vectra 3.2 V6 czy jakies takie oraz Saab.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...