Skocz do zawartości

Trasy enduro.......


rizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko?

Czy macie w swoich okolicach jakieś ulubione trasy - przejazdy

Można by powymieniać się doświadczeniami z tras

 

Ja pochodze z Piaseczna k/warszawy Jak ktoś pomyka tylko - zalesie górne - dolne to proponuje traske

- magdalenka szlak czerwony przez Wólka Pracka do Głoskowa gdzie z czerwonego przelatujemy na zielony wzdłuż rzeczki - podjazdy kanały bagna do Prażmowa i powrót Czachówek Zalesie Górne

Trasa idzie szlakami turystycznymi, może 10 % asfaltu

Jak na nasze rejony Miasta to można sobie traske urozmaić

 

Chętnie dowiem się o przejeździe nad wisłą - południowa część warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.....cut....]

 

Chętnie dowiem się o przejeździe nad wisłą - południowa część warszawy

 

Hej,

 

Więc tak lecisz od siebie , wzdłuż Wisły do Góry Kalwarii, w Górze przelatujesz mostem drogowym (niestety) na drugą stronę Wisły, od razu po przejechaniu rzeki, zjeżdżasz po schodach na dół i ruszasz wzdłuż Wisły w stronę Warszawy. Piękna trasa, mnóstwo zróżnicowanego terenu, górki dołki, bagna, kręto i pięknie, dolatujesz do Siekierkowskiego wjeżdżasz na niego ścieżką rowerową i tą ścieżką przelatujesz na swoją stronę wisły, zjeżdżasz na wał i po 10km jesteś u siebie w domu.

 

Fajne kółko, akurat na jeden bak i jeden dzień. Duże plaż , brodów, rzeczek (świder, jagodzianka) ,....itd.

 

No jest jeszcze dużo do zobaczenia po naszej stronie Wisły (praskiej) - Kołbiel, Całowanie (bez skojarzeń), Regut, Celestynów ....ale to ciężko opisać, bo nie ma tam szlaków ...tzn są , ale nieużyteczne.

 

Jak się trafi jakiś ładny weekend w tym roku , to możemy się zgadać i przelatać ładny kawałek terenu. Spotkanie zrobimy przy moście w Górze Kalwarii.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

 

Jak się trafi jakiś ładny weekend w tym roku , to możemy się zgadać i przelatać ładny kawałek terenu. Spotkanie zrobimy przy moście w Górze Kalwarii.

 

Pozdro

 

Ok nie ma problemu

a propo można zobaczyć KTM lc4 co masz do sprzedania???

 

ja mam identyczną ( barwy, stan jak bym fote zrobił swojemu ) :) tylko ze 620cs

 

 

mackon4089 - może ktoś opisze twoje rejony ?

 

pozdrawiam

Edytowane przez rizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko?

Czy macie w swoich okolicach jakieś ulubione trasy - przejazdy

Można by powymieniać się doświadczeniami z tras

 

Ja pochodze z Piaseczna k/warszawy Jak ktoś pomyka tylko - zalesie górne - dolne to proponuje traske

- magdalenka szlak czerwony przez Wólka Pracka do Głoskowa gdzie z czerwonego przelatujemy na zielony wzdłuż rzeczki - podjazdy kanały bagna do Prażmowa i powrót Czachówek Zalesie Górne

Trasa idzie szlakami turystycznymi, może 10 % asfaltu

Jak na nasze rejony Miasta to można sobie traske urozmaić

 

Chętnie dowiem się o przejeździe nad wisłą - południowa część warszawy

 

Też jestem z okolic Piaseczna, dokładnie Głosków... Ostatnio planowałem krótką traske do Góry Kalwarii na tor, ale koledze motor nawalił. Polecam na wyprawy w nieznane gps.

 

ps. rizo nie widzieliśmy się przypadkiem? :) ... w Antoninowie na torze- ktoś na lc4 podjechał się przywitać (w sobote 20.10.07 bodajże) możliwe, że to byłeś Ty? (moto i inne masz w moim profilu)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z okolic Piaseczna, dokładnie Głosków... Ostatnio planowałem krótką traske do Góry Kalwarii na tor, ale koledze motor nawalił. Polecam na wyprawy w nieznane gps.

 

ps. rizo nie widzieliśmy się przypadkiem? :) ... w Antoninowie na torze- ktoś na lc4 podjechał się przywitać (w sobote 20.10.07 bodajże) możliwe, że to byłeś Ty? (moto i inne masz w moim profilu)

 

pzdr

 

Witam witam....... ;)

To byłem ja

Powoli się rozkręcam bo niedawno kupiłem motorek

W Górze są 3 tory na który chciałeś jechać??

 

chymm GPS już słyszałem o tym tylko nie zabardzo wiem jak to działa na motorze

Edytowane przez rizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam....... ;)

To byłem ja

Powoli się rozkręcam bo niedawno kupiłem motorek

W Górze są 3 tory na który chciałeś jechać??

 

chymm GPS już słyszałem o tym tylko nie zabardzo wiem jak to działa na motorze

 

:)

Chciałem jechać na tor w GK, który znajduje się koło stadionu- zwany poligonem (?). Opis dojazdu, który znalazłem:

"jadąc od strony warki po prawej mijasz lotos, i zaraz po lewej przed terenem stadionu jest zjazd na drogę żużlową, jedziesz nią do końca aż dojedziesz do wału, potem wzdłuż wału w lewo i na samym koncu za takimi wysokimi plytami z betonu jest tor."

 

Można z Zalesia Górnego spokojnie dojechac lasami na ten tor jak ktoś zna trase, ja sobie ustawiłem pare punktów na GPSie przez las, mniej więcej tak, aby finalnie trafić na tor. Podstawą swobodnego korzystania z gps na moto są odpowiednie mapki terenowe, ale o tym jest odrębny temat.

Edytowane przez k_smart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted:

Chciałem jechać na tor w GK, który znajduje się koło stadionu- zwany poligonem (?). Opis dojazdu, który znalazłem:

"jadąc od strony warki po prawej mijasz lotos, i zaraz po lewej przed terenem stadionu jest zjazd na drogę żużlową, jedziesz nią do końca aż dojedziesz do wału, potem wzdłuż wału w lewo i na samym koncu za takimi wysokimi plytami z betonu jest tor."

 

Można z Zalesia Górnego spokojnie dojechac lasami na ten tor jak ktoś zna trase, ja sobie ustawiłem pare punktów na GPSie przez las, mniej więcej tak, aby finalnie trafić na tor. Podstawą swobodnego korzystania z gps na moto są odpowiednie mapki terenowe, ale o tym jest odrębny temat.

 

Oj chyba musimy pogadać o GPS :icon_rolleyes:

Z zalesia dolnego idzie czerwony szlak do Góry wyskakuje niedaleko tou

jeszcze jeden jest przy torach kolejowych i jest ziemia nie piach.

 

Jak chcesz szybką jazde to pomykaj czerwonym z magdalenki do gołkowa przez zalesie górne

Edytowane przez rizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my wieksza traske zrobilim w 3:2x DRZ 400 + DR 650- start miejscowosc Lacha (17 km za Kolnem), potem Karwica, Ruciane(ale bokiem po szutrach), Wygryny, Iznota, Mikolajki(z boku)Sady, Jora, Notyst, Slabowo, Knis, Salpik, Martiany, Kronowo, Doba, Mamerki, Wegielsztyn, Guja( Tamy na Kanale Mazurskim), Barciany, i z powrotem mniej wiecej podobnie, mielim jechac miedzy Ketrzynem a Reszlem, ale nam sie GPS w postaci Michala pomylil :bigrazz: , i tak szczesliwie dotarlim do domow- trasa chyba na 300 km wyszla:-))). Niby turystycznie, ale miejscami walka na noze byla:-))).Pozdr. Janek Klekotek 748 S + DR 350.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dajcie sobie na wstrzymanie- chopak podal trase( ch..wa- bo przez Park), dostal po nerach, ale prosze bez inwektyw- tu nie Sejm!

Teraz sobie pomyslcie ze sa jeszcze rozni rajderzy w postaci rolnikow i tacy moga sobie jezdzic po lasach a my nie- to w koncu jestesmy rowni- czy rowniejsi, ale mialo byc natemat.

Kolejna trasa: Jedwabne , Bronaki, Bronowo, Koty, Wygoda, Czerwony Bor, Szumowo, Sniadowo i z powrotem- traska ok 100 km.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabelin-Truskaw-Palmiry - i wilk syty i owca cała, czyli trasa przez Kampinoski PN, ale na legalu. Trochę szutru, trochę błota, trochę kostki brukowej (śliska!) i wreszcie fajny asfalt z kilkoma winklami i hopą przed prawym zakrętem. Mało ludzi, mało samochodów, dużo zabawy - polecam.

Jeśli ktoś ma ochotę na chwilę refleksji, to można przystanąć na klimatycznym cmentarzu w Palmirach (m.in. grób Kusocińskiego).

A stamtąd przez trasę Gdańską do Łomna i tam w okolicach można pośmigać ścieżkami nad Wisłą.

Pozdro,

dub

PS. Może by tak przykleić ten temat? Choć nie wiem czy nie lepiej wałkować na forach regionalnych, jest też coś podobnego w podróżach...

Edytowane przez dubey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...