Skocz do zawartości

choroby motocyklistów


amad13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jeżdżę w skórze i w ogóle nie rozumiem o czym pisze tmi. Jeździłem w deszczu, jeździłem przy -7 i jedyny problem to ręce, bo rękawice mam nie halo na taką pogodę.

Ubieram się na cebulkę, w razie deszczu kondon i nie ma ch*** we wsi, żebym przemarzł. W sobotę pyknąłem 250 km. Nie mówię że nie jest zimno. Jest, ale nie jest to jakieś zimno przeraźliwie dokuczliwe. A poza tym nikt nie mówił, że będzie łatwo :icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) ja mam juz zmasakrowane kolano po glebie na moto, oczywiscie bez ochraniaczy :biggrin: zeby było smieszniej ostatnio skrecilem sobie to samo kolano i juz raczej nie bede sie wyglupial na moto predzej jak nie kupie ochraniaczy na kolana. od czasu do czasu pobolewaja mnie łokcie ;/ nie moge tez wiekszych ciezarow podnosic. to są wady jazdy :D zalet jest oczywiscie wiecej :D pozdro! :icon_mrgreen:

Łojeżu, w takim tempie to przed trzydziestką /jeśli dożyjesz/ kaleką zostaniesz :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę w skórze i w ogóle nie rozumiem o czym pisze tmi. Jeździłem w deszczu, jeździłem przy -7 i jedyny problem to ręce, bo rękawice mam nie halo na taką pogodę.

Ubieram się na cebulkę, w razie deszczu kondon i nie ma ch*** we wsi, żebym przemarzł. W sobotę pyknąłem 250 km. Nie mówię że nie jest zimno. Jest, ale nie jest to jakieś zimno przeraźliwie dokuczliwe. A poza tym nikt nie mówił, że będzie łatwo :)

 

pozdr

 

Rękawice masz nie halo? Polecam pod motocyklowe umieścić jakieś 'zwykłe zimowe rękawiczki' :-) troszku pomaga ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolan to tez mailem zlekka przeziebione, zakup spodni zalatwil sprawe

 

 

Taaaa, zawsze mi się wydawało, że jazda na moto bez spodni może grozić "zawianiem", albo jakimś innym przeziebieniem :icon_mrgreen:

Zwłaszcza gdy zima idzie.... :icon_razz: :icon_razz:

Panowie i Panie, wciągamy portki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja od pierwszego dnia sezonu, do ostatniego mam przeziębiony pęcherz...

 

A jezdzil Ty kiedy na rowerze? Kiedy mnie 1szy raz pomiedzy nogami przewialo na moto zaczalem ubierac sie w spodenki rowerowe z "pielucha". Cieplo i sucho :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdzil Ty kiedy na rowerze? Kiedy mnie 1szy raz pomiedzy nogami przewialo na moto zaczalem ubierac sie w spodenki rowerowe z "pielucha". Cieplo i sucho ;).

 

 

W następnym sezonie są moje, ale co moje jajka przeszły to tylko ja wiem, moje jajka i tuzin szwedzkich modelek z Fasion Day 2007 :)

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym sezonie są moje, ale co moje jajka przeszły to tylko ja wiem, moje jajka i tuzin szwedzkich modelek z Fasion Day 2007 :crossy:

 

Nie wiem dokladnie co tam robiles z tymi modelkami, ale uwazaj, "choroby W nadal groźne!", dla motocyklistow tez! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę w skórze i w ogóle nie rozumiem o czym pisze tmi. Jeździłem w deszczu, jeździłem przy -7 i jedyny problem to ręce, bo rękawice mam nie halo na taką pogodę.

Ubieram się na cebulkę, w razie deszczu kondon i nie ma ch*** we wsi, żebym przemarzł. W sobotę pyknąłem 250 km. Nie mówię że nie jest zimno. Jest, ale nie jest to jakieś zimno przeraźliwie dokuczliwe. A poza tym nikt nie mówił, że będzie łatwo :icon_razz:

 

pozdr

 

ja narazie jezdzilem tylko przy -2 kombi skorzane pod spodem zwykla bluza i t-shirt. marzna tylko lapy trzeba sobie podgrzewane manetki zafundowac :crossy: jak dla mnie jedyny minus skor to ze kurtka po deszczu potrafi wazyc z 10kg :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...