Skocz do zawartości

OPONY XJ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haha bardzo sie ciesze, slyszalem inne opinie w dniu kiedy kupilem xj i kiedy sie jeszcze ni eprzyjrzalem zamowilem opony pilot sport 170 na tyl i 110 przod... dziwne bo w sr 250 (ala choper) mam 120 tyl 90 przod no ale dzieki za odpowiedzi

 

http://bikepics.com/pictures/1047932/ - ten ma zdjaei sie szersza opone z tylu, mi chodzi glownie o wizualke

pozdrawiam

 

Tamta XJ ma felgę od Diversiona :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero ja kupilem, wybaczcie ale wole turystyczne motocykle, nie chcem nic zmieniac tylko tę opone z tylu :) czyli wystarczy wymienic felge i....

pozdrawiam

 

....wziąć koło i p********ć się w czoło. Sorry stary, że tak piszę, ale zastanów się czy dla wyglądu sprzęta warto tracić na własnościach trakcyjnych motocykla? Wsadzisz za szeroką oponę i po wjechaniu w zakręt, którego nie doceniłeś zwiększasz znacząco szanse na skończenie na drzewie. Naprawdę warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kombinuje. ;)

 

Szybko się przekona, że źle zrobił ale pewnie nie przyzna sie do błędu...

Zajebiście będzie wyglądać ta Xtka... taka turystyczna, hamerykańska :icon_question:

Przednie koło tez jakies takie wąskie.. może od Wild Stara podejdzie? :biggrin:

Zresztą do odważnych świat nalezy ;(

Edytowane przez Leon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, to bedzie moto do stuntu

 

Nie no nie bądź taki miętki XJ-ota do kaskaderki jest za łatwa. Dziesięciolatki od niej zaczynają, Ty masz już 16 lat więc polecam Drag Stara na moto do stuntu.

 

Pamiętaj też żeby latać w kasku integralnym bo jak ci po gumie XJ-ota zbyt twardo opadnie to może jej się drastycznie rozstaw kół powiększyć a w kasku typu Jet można sobie twarz zetrzeć.

 

Teraz na poważnie:

 

Sprzedaj tego sprzęta i kup coś innego, XJ-ota to nie „ścigacz” ani moto do kaskaderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...