Skocz do zawartości

Zamiana ?


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buuuuuuuuhahaha :lol: :lol: .Jawka wez sie schowaj w krzaki ze swojimi bredniami.Pieprzysz bzdury jak malo ktory.Kto ci uwierzy ze twoja Jawka leci ponad 70km/h???

 

Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli :( Krótkie obliczenia pozwalają stwierdzić, że 70 km/h Jawa rozwija już po zrzuceniu z wysokości około 20 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu gadac o v-maxach bo to bez sensu - ja naprzyklad na standardowym liczniku jawoskim (gdy mi jeszcze dzialal) mialem ponad 80 :lol::lol::lol: (bo do tylu jest wyskalowany) al eponiewaz nie ma zadnego ogranicznika to wskazowka jeszcze dalej poszla :lol: potem jak sie zaczal psuc to jadac v-maxem pokazywal ok 30 :lol:

Jedyne co moze byc w miare dokladne to pomiar licznikiem rowerowym - ale musza byc dobrze wszystkie dane wprowadzone :-)

Niezbyt dokladny (acz kolwiek dokladniejszy od licznika motorowerowego) jest licznik samochodowy - naprzyklad jechalem kiedys obok malucha na jawce i potem sie goscia (znajomy) pytam ile lecia a on mi ze 75 :lol::lol::lol:

ten sam licznik (znaczy ten sam maluch :wink: ) pokazal predkos maxymalna komarka kumpla jako prawie 70 ;-)

Jak ktos to kiedys powiedzial predkosc w tych starych motorowerach zalezy glownie od przelozenia.

Wlasnie dla tego smiac mi sie chce jak slysze ze simson moze leciec 130 :-) (chyba ze z innym silnikiem :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuhahaha :lol: :lol: .Jawka wez sie schowaj w krzaki ze swojimi bredniami.Pieprzysz bzdury jak malo ktory.Kto ci uwierzy ze twoja Jawka leci ponad 70km/h???Moze ma ponad 10KM jeszcze i okolo 50 Nm :lol: zastanow sie zanim cos napiszesz zeby cie nie wysmiewali

Chcesz coś jeszcze powiedzieć :?:

chłopak wierzy licznikowi' date=' czyli już mamy błąd, ale oprócz tego wcale nie musi nas bajerować.

Kolega (jest nawet na forum) jeździł jawką ponad 70 z górek, a na prostej równe 70. Jemu licznik pokazywał trochę więcej, a mój pokazywał dokładnie tyle. Jest to możliwe :!: Koleś mojego simsona doganiał z tym tylko, że wolno przyspieszał.

A mojemu licznikowi można ufać, bo pokazuje zwykle 4 - 7 km/h mniej niż inne. Ale nie nie, on nie zaniża! :lol: Prawda jest taka, że to inne zawyżają. Jestem o tym dogłębnie przekonany :twisted: :( :lol: :lol:

 

według mnie oryginalna Jawka w życiu nie poleci 70 bo wałek zdawczy nie ma takich obrotów żeby do takiej prędkości tylne koło rozpędzić.

Śmiać się czy płakać :?:

Drogi kolego, a jak myślisz... od czego są zależne obroty wałka zdawczego :?: Ano od silnika, nie prawdasz :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...