Skocz do zawartości

Śmierc 15 letniego kierowcy skutera


Milek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza jest pobłażliwość społeczeństwa dla ludzi, którzy jadą po piwie lub dwóch. Bo to zazwyczaj nie pijani w sztok kierowcy zabijają, ale tacy po jednym kieliszku! Powinno się konfiskować samochód lub motocykl lub dawać automatycznie duże grzywny. Inaczej się tego nie wypleni. Do dziś zatrzymano prawie 1000 kierowców pijanych ilu więc jechało 10 razy tyle, 100 razy tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie powinni zastac zlinczowani. :D :P :P Mam nadzieje że bedą mieli zrytą psychikę do końca zycia :D

 

Zlinczowani O.K.

 

Jak najbardziej jestem za.

 

Natomist co mnie obchodzi psycha jakiegoś mordercy za kilkanoście lat.

 

Publiczna egzekucja tylko i wyłącznie.

 

P.S.

 

Chcecie aby była kara śmierci :D

 

To czemu nie głosujecie na Korwina Mikke i jego UPR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl sasiad mojego kolegi, straszna tragedia rodzicow, byl jedynakiem, do tej pory smigal tylko na ulicy przed domem bo nigdzie indziej mu nie pozwalali, dopiero od niedawna zaczal jezdzic gdzies dalej...

 

szkoda chlopaka

 

Straszna tragedia dla rodziców. I do tego jeszcze jedynak... Makabra :evil: Gołymi łapami bym skur*iela zaciukał :icon_evil:

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gościa... tyle życia przed nim...

 

Ale tych kretynów to siekierą zabić !!

 

Ostatnio znajomy ze szkoły (15 lat) jeździł sobie na gazie, o mało co nie stracił życia gdy wchodził w zakręt bokiem. Był o tym temat.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinczowani O.K.

 

Jak najbardziej jestem za.

 

Natomist co mnie obchodzi psycha jakiegoś mordercy za kilkanoście lat.

 

Publiczna egzekucja tylko i wyłącznie.

 

P.S.

 

Chcecie aby była kara śmierci :icon_evil:

 

To czemu nie głosujecie na Korwina Mikke i jego UPR :evil:

 

Psychike? Jaką Psychike? Tacy nie mają psychiki. Gdyby mieli to by nie siadali za kółkiem a potem nie sp....ali z miejsca wypadku. Nie jestem w stanie pojąć jakim trzeba być sk....nem żeby kogoś potrącić nie mówiąc już o zabiciu i sp.....lac z miejsca wypadku na zasadzie: "A może sie k...a upiecze"... Ale niestety u nas jak widać coraz częściej to norma...

 

Dostaną pewnie ze trzy lata. Sprawa będzie sie ciągnąć ze 2. Czas aresztowania policzą im za czas odsiadki. Zabiorą prawo jazdy pewnie na jakieś 5 albo 10 lat i tyle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinczowani O.K.

 

Jak najbardziej jestem za.

 

Natomist co mnie obchodzi psycha jakiegoś mordercy za kilkanoście lat.

 

Publiczna egzekucja tylko i wyłącznie.

 

P.S.

 

Chcecie aby była kara śmierci :icon_evil:

 

To czemu nie głosujecie na Korwina Mikke i jego UPR :evil:

 

 

Młody chłopak, zaczynał swoje życie i przez 2 idiotów nie miał szansy nawet nacieszyć się życiem.

Człowieku zginął człowiek , a Ty do tego politykę mieszasz.. ajajaaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody chłopak, zaczynał swoje życie i przez 2 idiotów nie miał szansy nawet nacieszyć się życiem.

Człowieku zginął człowiek , a Ty do tego politykę mieszasz.. ajajaaj

 

Jezeli ktos chce kary smierci to ich dzialanie zarowno zaczyna sie, jak i konczy tylko na slowach... A tak serio ta kary smierci i tak nie bedzie ... Szkoda chlopaka :icon_evil: Na moich oczach zostala potracona kobieta przez pijanego kierowce, ale naszczescie przezyla, kierowca zbiegl, a widzac to, w srodku wypelniasz sie nienawiscia do kolesia :evil: .Dzieki nam zostal zlapany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...