Skocz do zawartości

Wypadek Liseny


jacek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

:biggrin: wygląda jak by Ci kosmitę zaszyli. Idę coś zjeść zgłodniałem.

 

No i pomyślnej rekonwalescencji, rekonstrukcji i rehabilitacji oraz wszystkich innych rzeczy na re ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę zgiąć kolana, ponieważ zanikły mi prawie w ogóle mięśnie (teraz je ćwiczę), a w kolanie na skutek zmiażdżenia kłykcia powstały różne zakrzepy i kości nie mogą się swobodnie przemieszczać. Dopiero dzięki rehabilitacji wszystkie płyny wrócą na swoje miejsce i kolano będzie się zginało samo, także mechaniczne przyspieszanie niewiele pomoże.

Dokładnie - tutaj nie ma się gdzie śpieszyć. Z moich doświadczeń wynika, że jeszcze zbyt "młoda" rana. Ale spoko Sista - będzie dobrze. Daj czas czasowi.

 

BTW - przepiękne nogi :-) ;)

 

Byłem przekonany, że kolano będzie wyglądało gorzej - trzymaj się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz stabilizator... Żeby cię pocieszyć powiem że po twoim opisie spodziewałem się gorszego widoku. :icon_question: Masz dużo szczęścia skoro zrekonstruowali ci więzadło krzyżowe. Mój brat nigdy się nie doczekał takiego zabiegu. Na szczęście jego więzadło krzyżowe tylne było tylko postrzępione i po czasie doszło do pełnej sprawności. :icon_razz:

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczenia i dobre odzywianie - wcinaj wywary i miesko z nozek lub kurzych lapek :biggrin: od tego najlepiej regeneruja sie sciegna i kosci...

 

 

Gralem wiele lat w pile i tego typu zabiegi nie sa mi obce

 

 

Jak chcesz moge dac namiar na osobe ktora w wawie moglaby Ci pomoc mniej konwencjonalnie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheeee :biggrin:

macie rację, że nie wygląda to makabrycznie. Bo od wypadku minal juz prawie miesiac. Obrzęk zmniejszył się już o połowę. Ale to była tylko jedna operacja - 6 szwów. Po drugiej będę miała 60. 2 x 10 cm nacięcia przez całe kolano.

pit - gdzie wyczytałeś, ze miałam 2 operacje? Miałam na razie tylko jedną !!!!!! :icon_mrgreen: Drugą (przeszczep wiązadeł, wywiercenie otworów w kości piszczelowej, przez które przeciągnie się wiązadła i zamocowanie ich na stałe za pomocą śrub) będę miała 27.12. !!!!!!!! :flesje:

 

squod - wszystko zależy, ile to kosztuje :) W tej chwili staram się o bezpłatną rehabilitację.

 

Kirek - dzięki :icon_mrgreen: ale miniówki to przez rok nie założę... :crossy:

Edytowane przez Lisena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

balonik na impreze sylwestrowa juz masz :icon_mrgreen:

 

troche dziwne ze tak dlugo utrzymuje sie az tak duzy obrzek. swoje kolano widzialem dopiero po tygodniu od wypadku ale wygladalo normalnie poza kilkoma szwami. widzialem tez paru pacjentow z ronymi urazami wiazadel itp i nawet bezposrednio po operacji nie mieli duej opuchlizny.

poza tym nozka calkiem :lalag: prawie tak ladna jak moja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit - gdzie wyczytałeś, ze miałam 2 operacje? Miałam na razie tylko jedną !!!!!! :P Drugą (przeszczep wiązadeł, wywiercenie otworów w kości piszczelowej, przez które przeciągnie się wiązadła i zamocowanie ich na stałe za pomocą śrub) będę miała 27.12. !!!!!!!! :evil:

Ehhh za dużo danych mój przeciążony umysł znowu coś pokręcił :crossy: :bigrazz:

Edytowane przez pit

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Policja ma już 9 typów i prawdopodobnie niedługo odszukają sprawcę. Była to podobno limuzyna BMW seria 7, z lat 1994-2001 :cool:

 

coś takiego

i tu

 

Także mam nadzieję, że wysępię od niego max kasiory ;)

 

Za 3 tyg. mam operację (27.12), chodzę już z obciążeniem nogi na kulach, czyli prawie normalnie (tzn. nie skaczę tylko stawiam chorą stopę na ziemi i się podtrzymuję kulami) :( W styczniu, jeśli powiedzie się operacja, będę już chodziła bez kulasów :P

 

pozdr. :buttrock:

Edytowane przez Lisena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie uswiadomilem ze mialem niezlego farta(pomijajac to ze mnie nie rozjechali) moto nie przygniotlo mi nogi tak jak u Ciebie.

 

jak dorwa kolesia musisz wyciagnac ile sie da :) trzymaj sie i walcz ;)

 

juz chyba nie musze powtarzac ze niesamowicie twarda jestes?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na Komendzie Stołecznej Policji. Policjantka jest bardzo miła, specjalnie wyszła z budynku i wsiadła obok mnie do auta, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę :} abym nie musiała przechodzić.

 

Aktualnie jest 8 typów. Rejestracja GTC pochodzi z Tczewa. Została wysłana prośba o wysłanie dowodów rejestracyjnych tych pojazdów do Warszawy. Po selekcji (znany jest model, seria, rok samochodu) dana osoba będzie proszona o udanie sie na przesłuchanie (w Tczewie lub Warszawie - w zależności od tego, gdzie mieszka). Następnie, jeżeli przyzna się do winy, będzie można ubiegać się o odszkodowanie. Jeżeli do winy się nie przyzna, sprawa zostanie przeniesiona do sądu.

 

To na tyle :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...