Skocz do zawartości

Wreszcie :) !!!


MTBlackbird
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stałem się posiadaczem tego pięknego motorku, i choć na razie jeszcze nie zdążyłem go zarejestrować i dobrze pojeżdzić to jestem bardzo zadowolony, w szczególności jak czytam wypowiedzi użytkowników XX-a. Poprzednim moim motorkiem był Suzuki GSXF 600( całkiem przyzwoita maszynka) ale z braku mocy trzeba było coś zmienić. W oczekiwaniu na sezon planuję kilka dłuższych wyjazdów na początku po Polsce, a jak funduszy starczy to może i poza granicę. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów , a w szczególoności użytkowników CBR 1100 XX .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem tego pięknego motorku, i choć na razie jeszcze nie zdążyłem go zarejestrować i dobrze pojeżdzić to jestem bardzo zadowolony, w szczególności jak czytam wypowiedzi użytkowników XX-a. Poprzednim moim motorkiem był Suzuki GSXF 600( całkiem przyzwoita maszynka) ale z braku mocy trzeba było coś zmienić. W oczekiwaniu na sezon planuję kilka dłuższych wyjazdów na początku po Polsce, a jak funduszy starczy to może i poza granicę. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów , a w szczególoności użytkowników CBR 1100 XX .

 

 

Bardzo ladna maszynka..szerokosci! Mam jedno pytanie....ktory rocznik i ile kosztowal?Kolega wlasnie tez z Jajeczka(ktore ja zakupuje) przesiada sie na XXa...i jestem ciekaw poprostu :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub w Sierpcu powstało nazwie "SZLIF" a zdjątka bym chętnie zamieścił, ale jak możecie to podpowiedzcie gdzie bo szukałem i nie mogłem znależć jak je wstawić. A co do motorka to jest rok 2000 i ze sprowadzeniem wyszła mnie ok.19000zł. Jeszcze tylko rejestracja 500 i sobie pośmigam.Pozdrawiam.

 

http://bikepics.com/pictures/1075740/

http://bikepics.com/pictures/1075747/

http://bikepics.com/pictures/1075750/

Wreszcie kilka zdjęć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Gratulacje. Rejestracji jeszcze nie ma to siedzisz i pucujesz moto? Nie mów że nie bo widać że swieci sie jak nówka, zero brudu, zero kurzu, nawet odcisków palców nie widać, oponki tez wyczyszczone :buttrock: :buttrock:

 

 

Ach....każdy ma takie wizje jak ma nowe moto. Jak odebrałem H-D to nawet mnie nei ciagneło do jazdy. Wystarczyło ze moge posluchac tego dzwieku, popatrzec, podotykać...

 

Pozdro i Szerokości.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...