Skocz do zawartości

Jazda wsioków w Poznaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę bardzo dużo po mieście i po całej Wielkopolsce i to co widzę rozwala mi nerki ...

Skupie się na problemie ciołków z większych i mniejszych wiosek jeżdżących po Poznaniu.

Nie mówię że wszyscy poznaniacy jeżdżą przepisowo bo tak oczywiście nie jest. Nie wszyscy z poza Poznania prowadzą jak szaleńcy, ale ta garstka których "popisy" muszę ogladać doprowadza mnie do szału.

Nie wiem gdzie leży przyczyna takiej debilnej, chamskiej i niebezpiecznej jazdy.

Zapominają że nie są u siebie na wsi ? Że jest tu znacznie większy ruch, że nie ma 8 ulic i 1 ronda ?

 

OK. Szkoda moich wypocin. Musiałem to z siebie wywalić ... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga może będzie lepiej! W Lesznie robią RONDO! Może teraz jak przyjadą puszkarze z Leszna to będą

wiedzieli jak sie poruszać po rondach w P-niu. :icon_question:

Największa za to lepperjada panuje chyba w Szamotułach. Beemki z zimnymi łokciami i ciemnymi szybami albo mokasyny i białe skarpetki to standart. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu jakiś niepotrzebny podział: z miasta i ze wsi :icon_rolleyes:

Tak samo głupi jak podział na dwu- i czterokołowe czy też osobowe i ciężarowe :icon_mrgreen:

 

Dla mnie ważne jest czy ktoś potrafi jeździć w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i odrobiną kultury a nie jakie ma blachy i na czym zamocowane.

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę bardzo dużo po mieście i po całej Wielkopolsce i to co widzę rozwala mi nerki ...

Skupie się na problemie ciołków z większych i mniejszych wiosek jeżdżących po Poznaniu.

Nie mówię że wszyscy poznaniacy jeżdżą przepisowo bo tak oczywiście nie jest. Nie wszyscy z poza Poznania prowadzą jak szaleńcy, ale ta garstka których "popisy" muszę ogladać doprowadza mnie do szału.

Nie wiem gdzie leży przyczyna takiej debilnej, chamskiej i niebezpiecznej jazdy.

Zapominają że nie są u siebie na wsi ? Że jest tu znacznie większy ruch, że nie ma 8 ulic i 1 ronda ?

 

OK. Szkoda moich wypocin. Musiałem to z siebie wywalić ... :icon_mrgreen:

 

Kolego, ale czy dla Ciebie te WSIOKI to jakiś ludzki podgatunek? Czy każdy ze WSI jeźdźi źle i niedobrze? A w mieście nie ma "dobrych" kierowców? Dlaczego generalizujesz? Za to pewnie Ty jako wielki miastowy jeźdźisz idealnie.

 

Oddaję Ci ukłon mój Panie z miasta :icon_rolleyes:

 

WSIOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wyjasnisz na czym polega debilna, chamska i niebezpieczna jazda ?

Bo ja zaobserwowalem ze wiekszosc "niewsiokow" z rejestracjami PO,PZ bardzo latwo ulegla modzie na nieuzywanie kierunkowskazow. To wedlug Ciebie nie jest niebezpieczne chamskie i debilne? Jest zreszta jeszcze jedna moze nie niebezpieczna i chamska-ale na pewno debilna moda. Czesto widze auta z Poznania, ktorych kierowcy tepo wpatruja sie w monitorek dżipiesu.Z tego co zauwazylem szczegolnie przydaje sie on podczas rodzinnych,niedzielnych podrozy do Oszą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga może będzie lepiej! W Lesznie robią RONDO! Może teraz jak przyjadą puszkarze z Leszna to będą

wiedzieli jak sie poruszać po rondach w P-niu. :biggrin:

ale kolega dowcipny :flesje: gdzie się takie cudaki rodzą?

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się muszę odezwać bo mi kolega troszke ciśnienie podniósł :icon_mrgreen:

Dorgi kolego BUŁKA, powiedz mi co ma wspólnego jazda wieśniaków z jazdą mieszczuchów?? Wszystko!!!

I to kto gdzie mieszka nie ma nic wspólnego z jego stylem jazdy.

Ja mieszkam na wsi bo lubię sobie wieczorem w letnie dni pobiegać nago po ogródku, i żeby mi sąsiedzi przez okno do domu nie zaglądali.

 

2 lata temu u mnie na wsi mieszkało 3tyś ludzi w chwili obecnej mieszka 6tyś. Czy to zonacze że tyle ludzi się urodził, czy może ktoś się przeprowadził ze wsi na wieś??

Nie drogi kolego, to są ludzie którzy też mają dość wielkomiejskiego zgiełku i wyprowadzają się na wieś.

W okresie ostatnich 2 lat, na ulicach zrobił się taki burdel że aż głowa boli, i w 99% ten burdel powodują mieszczuchy które zawsze gdzieś się spieszą.

I zapamietaj raz na zawsze. Typowi wieśniacy mają zawsze czas, im się nigdzie nie spieszy i jeżdzą spokojnie. To mieszkańcom wielkich miast się zawsze w dupie pali i wszystko szybko i na wczoraj.

 

Przemyś jeszcze raz to co napisałem i zastanów się nad swoim postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu jakiś niepotrzebny podział: z miasta i ze wsi :icon_mrgreen:

Otóż to. Tablice rejestracyjne bywają mylące.

Więcej informacji o stylu jazdy niesie podział na jeżdżących puszką w nakryciach głowy i z gołą głową. Najniebezpieczniejsi są ci w kapeluszach, następni - w czapkach-debilkach czyli bejzbolówkach.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jezdża różnie ale niema co tu robić podziału, ja również jezdże na codzień w większości

po mieście i widuje różne kwiaty nieraz mnie szlak trafia ale nic ani ikt z nas tego nie zmieni

ważne żeby uważać.

 

A co rond to jadąc przez Toruń zwątpiłem, zjezdżając z ronda by mnie rozjechano a dlatego

że pierwszeństwo na tym rondzie mają wjezdżający a nie zjezdżający.

Wiem że takie rondo Jest w Pile przynajmniej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jezdża różnie ale niema co tu robić podziału, ja również jezdże na codzień w większości

po mieście i widuje różne kwiaty nieraz mnie szlak trafia ale nic ani ikt z nas tego nie zmieni

ważne żeby uważać.

 

A co rond to jadąc przez Toruń zwątpiłem, zjezdżając z ronda by mnie rozjechano a dlatego

że pierwszeństwo na tym rondzie mają wjezdżający a nie zjezdżający.

Wiem że takie rondo Jest w Pile przynajmniej było.

Bo tak z reguly na rondach bywa ;)A ze na wiekszosci rond jest dokladnie odwrotnie-no coz ,takie zycie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...