Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo go "tłukli" praktycznie bez zmian od 2000r, .........

 

 

Właśnie powiedzcie jest jakaś znaczna różnica pomiędzy tymi z początku a produkcji a ostatnimi, i nie mam na myśli kolorów??

Rzeczywiście to chyba jest motorek w sam raz dla mnie.

Całe szczęście że są fora, a w zasadzie kumaci użytkownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest produkowany, tylko nie dostępny w Polsce.

Na stronir http://www.globalsuzuki.com/motorcycle/index.html jest w ofercie

 

 

no właśnie wersji E nie ma , jest tylko S i SM

 

 

 

coś mi się zdaje że posiadam ostatni rocznik :icon_twisted:

 

 

 

 

 

 

w 2003/2004 zmienili kapke w zawieszeniu i ponoć coś w elektronice ale o to drugie nie jestem do końca przekonany

 

 

w każdym razie co by nie było drki nie zamienie na żadne wrki i podobne , wjedzie wszędzie gdzie chce i tylko o wizyte na stacji prosi :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam elektryczne pytanie :icon_eek:

W drzecie E mam taka lampe >> http://bikepics.com/pictures/1449111/

1 żarowa 20Wx2=40W deczko słąbo mi świeci. Do ilu Wat moge zwiekszyc zeby nie bylo problemow?

Wersja S wedlug serwisowki ma 55/60W na przedniej lampie. Dodam,że w swojej drz mam tylko z przodu oswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam elektryczne pytanie :wink:

W drzecie E mam taka lampe >> http://bikepics.com/pictures/1449111/

1 żarowa 20Wx2=40W deczko słąbo mi świeci. Do ilu Wat moge zwiekszyc zeby nie bylo problemow?

Wersja S wedlug serwisowki ma 55/60W na przedniej lampie. Dodam,że w swojej drz mam tylko z przodu oswietlenie.

Jeśli pytasz czy stopi ci tą lampę - to nie wiem - szukaj info u producenta co tam max można włożyć - to chyba UFO [słabo widać].

Jeśli zaś o obciążenie instalacji - śmiało możesz 55/60W włożyć, mam lampkę z reflektorami 2 x 55 i nic się nie dzieje...

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powiedzcie jest jakaś znaczna różnica pomiędzy tymi z początku a produkcji a ostatnimi, i nie mam na myśli kolorów??

Rzeczywiście to chyba jest motorek w sam raz dla mnie.

Całe szczęście że są fora, a w zasadzie kumaci użytkownicy :P

 

W 2003r zmienili zawieszenie, ale podobno zwykły amator nie jest wstanie tego zauważyć i dodali pełną regulacje (ale czy to prawda nie wiem bo mam 2000r i tez mam pełną regulacje), poza tym przekonstruowali napinacz łańcuszka rozrządu (poprzedni model podobno czasami się potrafił cofnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam elektryczne pytanie :icon_twisted:

W drzecie E mam taka lampe >> http://bikepics.com/pictures/1449111/

1 żarowa 20Wx2=40W deczko słąbo mi świeci. Do ilu Wat moge zwiekszyc zeby nie bylo problemow?

Wersja S wedlug serwisowki ma 55/60W na przedniej lampie. Dodam,że w swojej drz mam tylko z przodu oswietlenie.

 

 

 

wymień to badziewie na coś normalnego jeśli chcesz w nocy jeździć

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos powiekszal wlot powietrza do filtra ??

na youtubir ogladalem filmiki z powiekszaniem lecz w wrkach sie zastanawiam czy czasem tego nie uczynic u siebie co o tym sadzicie ??

pozdr

drz400s:

http://pl.youtube.com/watch?v=VtKWbs0N5lo&...9+manual+tensio

ma to jakiś tam sens jak modyfikujesz wydech i gaźnik, dając większa dysze, podnosząc iglice układ może potrzebować więcej powietrza...

 

Sam zanim bym wyciął otwór - sprawdził bym czy to potrzebne zdejmując boczny dekiel filtra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące głowicy DRZ - w wersji E (w S pewnie też) z boku po lewej stronie jest taki mały otworek.... Wiecie do czego on służy i co tam jest? Interesuje mnie to, bo po naprawie głowicy (wałki) i zalaniu nowym olejem zaczęło mi z tej dziury cieknąć olejem w czasie jazdy... :icon_eek: Nie wali mi oleju do odmy, filtr jest czysty. A poziom oleju był trochę za wysoki. Co to może być?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos powiekszal wlot powietrza do filtra ??

na youtubir ogladalem filmiki z powiekszaniem lecz w wrkach sie zastanawiam czy czasem tego nie uczynic u siebie co o tym sadzicie ??

pozdr

z tego co widze to masz wersje E a tam w obudowie filtra na gorze pod siedzeniem jest taka gumowa zaslepka i tylko ja wyciagasz, nie musisz nic wycinac. oczywiscie ma to sens tylko z rownoczesna wymiana przynajmniej glownej dyszy najlepiej na 165 i wyjeciem zwezki z koncowki tlumika. daje to odczuwalny wzrost mocy ale i zurzycia paliwa. a jeszcze lepiej to wymienic caly wydech. zdejmij kanape to zobaczysz czy masz zalozona gumowa zaslepke

 

Mam pytanie dotyczące głowicy DRZ - w wersji E (w S pewnie też) z boku po lewej stronie jest taki mały otworek.... Wiecie do czego on służy i co tam jest? Interesuje mnie to, bo po naprawie głowicy (wałki) i zalaniu nowym olejem zaczęło mi z tej dziury cieknąć olejem w czasie jazdy... :icon_eek: Nie wali mi oleju do odmy, filtr jest czysty. A poziom oleju był trochę za wysoki. Co to może być?

ten otwor to dziorka odplywowa z gniazda swiecy. olej kapie napewno dlatego ze podczas naprawy mechanikowi niechcaco nalecial olej do gniazda swiecy. zdejmij fajke, sprawdz czy swieca jest dobrze dokrecona i przeplucz gniazdo.wszystko powinno wylatywac wlasnie tym otworem. jest jeszcze taka mozliwosc ze cieknie uszczelka pod deklem glowicy wlasnie kolo swiecy i potem kapie tym otworem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no tak ma drzete wersje E :smile:

mam swoja mase 110kg i wzrost 2m :biggrin: a suzi jest anjwieksza i najfajniejsza ze sprzetow lecz troche mi mocy juz brakuje moze tez z tego wzgledu ze chyba pierscienie siedza(duzo oliwy pije) :banghead: ale mimo wszystko warto by bylo miec troche kucy wiecej :icon_twisted:

wydech mam zmieniony na dvz :cool: tylko ze kolanko mam zwykle

w tym air box'e nie przypominam sobie zeby byla jakas guma :icon_eek:

a paliwo to nie problem tam te 1 czy 2 litry wiecej ??

duzo roboty jest z wymienieniem dyszy w gazniku ??

pozdro

Edytowane przez yogy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...