Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Cześć,

 

Chcę kupić DRZ 400 SM.

 

Chcę wydać jak najmniej i mieć motocykl jak najepiej przygotowany do ostrej jazdy. To znaczy chce zrobić wszystko na raz i mieć spokój.

 

Jakie są koszta takiego porządnego serwisu w takim DRZ 400, co trzeba robić, na co zwracać uwagę przy zakupie?? W jakie roczniki celować.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz ostrzej jeździć to kup chociaż WR.

 

Jak kupisz DRZ w wersji SM to musisz wymienić gaźnik, wydech, odblokować filtr, może jeszcze wałki wymienić aby uzyskać moc podobną do wersji E.

 

Serwis w drz raczej jak w szosówkach jak dobrze trafisz, jak nie to remont silnika 4-7tys.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Wiem, że w mistrzostwach japonii w gymkhanie drz 400 sm dobrze dają radę.

 

Nie ukrywam, ze chciałbym więcej mocy, bo 38KM to jakaś śmieszna liczba ale boję się kosztów i częstotliwości serwisów. Słusznie?? Chce wydać tak 12-13k max już z serwisem i oponami.

 

Jestem zielony w enduro/supermoto. Co najwyżej oglądałem na yutubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty są (mam crf sm na tor) ale najbardziej upierdliwa jest częstotliwość obsługi , co chwilę trzeba coś robić. Jak chcesz drz to szukaj nie gotowej sm a wersji E przerobionej na sm, mocy będzie 10km więcej a obsługa taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak na forum supermoto ma do sprzedania swoją z BigBorem.

Widziałem to na każdej rundzie SM w tym roku.

Nie namawiam,tylko podsyłam link bo sztuka chyba warta rozważenia.

 

http://olx.pl/oferta/dr-z-400-sm-supermoto-fcr-hotcams-bigbore-CID5-ID7D6Or.html#a89b052a37

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak na forum supermoto ma do sprzedania swoją z BigBorem.

Widziałem to na każdej rundzie SM w tym roku.

Nie namawiam,tylko podsyłam link bo sztuka chyba warta rozważenia.

 

http://olx.pl/oferta/dr-z-400-sm-supermoto-fcr-hotcams-bigbore-CID5-ID7D6Or.html#a89b052a37

 

To sprzęt użytkownika Mally z forum dr-z.pl. Jest tam cały temat z remontem jaki Mally w nim zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Dzięki. Fajny, trochę daleko.

 

Naczytałem się, trochę pomyślałem i po prostu potrzebuje DRZ 400 SM w jak najlepszym stanie.

Mniejsza moc maksymalna nie będzie problemem. Jak moto bedzie zbyt narwane to będzie szło na koło przy każdym "wyjściu z pachołka".

 

Jak ktoś coś wie - proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Planuje właśnie zakup supermoto na a2 i takoe pytanie, czy suzuki drz 400 nie będzie dla mnie za duży ponieważ mam tylko 170 cm wzrostu i waze ledwo 58 kg. Jeśli nie, m

Jakoe inne supermoto mógłbym kupić?

Moj budżet to 10k no i taki żeby mieścił się na kat a2.

 

Pozdrawiam i Dziękuję za szybkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak jest z drz i remontami? Czy czesto bede musiał przy nin grzebać?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/84848-wszystko-o-drz-400/

 

Miłej lektury 2 tematy niżej masz cały temat gdzie nawet rozmiary śrubek pewnie znajdziesz .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...