Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odebrałem sprzęt z wiosennego serwisu.

Zdaniem mechanika jest w stanie idealnym :)

po zmianie zębatek, po krótkiej jeździe jeszcze w aurze zimowej już odczuwam różnicę - znacznie szybciej się zbiera, prędkość max spadła do ok 130 km/h, ale koło przednie w górze, często znienacka :biggrin: tylko wprawy brakuje, ale niech no tylko śnieg stopnieje ;-)

 

 

pozdr@wiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Ma ktos z was jakieś akcesoryjne harmonijki na widelcu wersji E ?

ProGripy, Ariete czy Polisporty kończą sie na ,slednicy lagi 46 mm.

Próbował to ktoś z was założyć na 49 mm Dzety ?

Może jakiś inny producent jest wam znany?

 

Pozdr

rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwn objazwy. Otoz przy hamowaniu silnikiem slysze takie jakby "jęczenie: z glowicy. Jest tylko w pewnym zakresie obrotow. Napinacz mam automatyczny. Co to moze byc? Moto nie dymi, nie bierze oleju(tzn bierze tyle ile powinna brac DRZ). Co to moze byc ? Lancuch rozrzadu byl zmieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanie co do regulacji tylnej sprezyny w DRZ SM. Czy do jej skręcania jest jakiś klucz. Na wyposażeniu nic takiego nie widze. Bez zdjęcia airboxa chyba mało miejsca aby to zrobic pobijakiem. Co do samej regulacji obecnie mam sprężyne na środku. Czy jak pojade na gwincie w kierunku siodelka tył bedzie bardziej miekki. Do czego jest niebieska nakretka i sruba w srodku na fotce czy da sie nia cos regulowac.

850c940817d9389bm.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy to samo jest w SM, ale w wersji enduro jest śruba regulująca tłumienia wysokiej prędkości (niebieska śrubka), tłumienia niskiej prędkości (ta wewnętrzna na śrubokręt), tłumienia odbicia (na spodzie motocykla) i napięcie wstępne - klucz musi być specjalny hakowy do zawieszeń, można go kupić w większych sklepach motocyklowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...