Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda, że jest OK!

Ale jak już odkryłeś to nie zapomnij żeby zabezpieczyć śruby np. Loctite'm

(jak zostawisz nie zabezpieczone to wcześniej czy później zmieli- wiem po sobie :banghead: )

ostatnio się pokusiłem o te czynność - tzn 6 w magnecie, alternator sobie odpuściłem, na śrubach z magneta jest ślad oryginalnego klejenia na 1 do max 2 zwojów słabiutko - wiec to nie mit [a tak myślałem] - trzeba kleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaciskiem 2 toczkowym w DRZ. Otoz tloczki nie chca sie wyzuwac pomimo pompowania plynu przez pompe hamulcowa.

Na dokreconej srubie odpowietrzajacej wogole nie czuc zeby cos bylo wpompowywane(klampka pompy jets luzna). Po poluzowaniau sruby do odpowietrzania widac jak plyn sobie wyplywa ale niekiedy sie cofa.

Pompa jest sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja meska zapadla!!

 

Sprzedam Suke.

Moze byc w wersji ADV albo SOFT ORGINAL

 

2003r

Przebieg ~ 20000km

Zarejestrowana itd...

Nowy naped, nowe Mitasy C02 i C16, nowe klocki, olej, filtry itd...

(zostaje: Kikstarter, oslony karterow CFC, tylna lampa z migaczami UFO, wysoka kierownica WPR)

 

Dodatkowo mam:

Komplet niebieskobialych plastikow

Podwyzszenie kierownicy 3cm

Wydech Higashi

Zbiornik 28l RVaqualine

Oslony chlodnicy Flatlands

Plyta pod silnik MSR

Oslony ramy Works Connection

Stelaz H&B

Bagaznik Suzuki

Footpegi od wersji E

Handbary EGO

 

Cena za calosc i osobno do uzgodnienia. (13000PLN za golasa)

Wszystgo gra, huczy i smiga...

Edytowane przez paf

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fiche.ronayers.com/Index.cfm/Module...D/2/Make/Suzuki

 

sprobuj tutaj tez.

 

btw to brzeczy mi chyba rozrzad w moich drzetach(S z 2000 i SM z 2006).motocykle maja przejechane po 5 tysiecy i slychac brzeczenie jak utrzymuje je chwile na wysokich obrotach(za wysokich na dany bieg).czy to wina rozrzadu/napinaczy czy czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś fajnego tłumika do mojej drz - E.

Tłumik jest chyba jedyną rzeczą, która mi się w moim sprzęcie nie podoba.

Macie jakiś pomysł na niedrogie rozwiązanie.

Może ktoś z Was sprzedaje maszynkę z jakimś fajnym wydechem? (Chętnie oddam swój i za dopłatą przygarnę tuningowca ;))

A może ktoś zakupił już w OlekMotocykle ten tłumik: http://www.sklepef.pl/shop/174/31767--higa...-drz-400-e-0009 i może polecić lub odradzić?

 

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś fajnego tłumika do mojej drz - E.

Tłumik jest chyba jedyną rzeczą, która mi się w moim sprzęcie nie podoba.

Macie jakiś pomysł na niedrogie rozwiązanie.

Może ktoś z Was sprzedaje maszynkę z jakimś fajnym wydechem? (Chętnie oddam swój i za dopłatą przygarnę tuningowca ;))

A może ktoś zakupił już w OlekMotocykle ten tłumik: http://www.sklepef.pl/shop/174/31767--higa...-drz-400-e-0009 i może polecić lub odradzić?

Też się zastanawiałem nad tym wydechem od Olka , z racji że nigdzie nie mogłem się niczego dowiedzieć o tym wydechu i że jest z aluminium- odpuściłem i kupiłem dwa razy droższy akrapa na tytanie.Miałem wcześniej tytanowe wydechy , i po mega glebach , gdzie wydech był spłaszczony doprowadzałem go do stanu używalności przy pomocy młotka , kowadła i pary nitów . Na aledrogo masz obecnie taniej niż u Olka Higashi.

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Leo Vince od dowolnego moto podobnego gabarytowo. Ja do swojej drzety wstawiłem X3'ke od Ttry i mruczy głośniej niż najbardziej nieokrzesany tygrys :-)

 

A jak jest z dopasowaniem średnicy i wygięciem rury - musiałeś przerabiać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...