Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem oto fotki mojego nowego sprzeta :wink: http://bikepics.com/members/nissin/02drz400/

 

Odrazu moje pytanie. Chcialbym kupic uszczelniacze do lagow na przod i zastanawiam sie nad kupnem w sklepie larsson albo w salonie suzuki. Kupowal ktos w larssonie uszczelniacze i moze powiedziec czy są dobrej jakosci?

2 pytanie to jaki olej standardowy do lagow lejecie? Widzialem gdzies ze wlewa sie 750ml chyba ( jak zle prosze poprawic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem oto fotki mojego nowego sprzeta :banghead: http://bikepics.com/members/nissin/02drz400/

 

Odrazu moje pytanie. Chcialbym kupic uszczelniacze do lagow na przod i zastanawiam sie nad kupnem w sklepie larsson albo w salonie suzuki. Kupowal ktos w larssonie uszczelniacze i moze powiedziec czy są dobrej jakosci?

2 pytanie to jaki olej standardowy do lagow lejecie? Widzialem gdzies ze wlewa sie 750ml chyba ( jak zle prosze poprawic)

 

 

 

 

 

uszczelniacze ariete kup, a do lag wchodzi 720ml oleju 5w

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! - kilka dni temu nabyłem DR-Z400E 2004r.-normalnie masakra!!! :buttrock:

Po za tym co wyczytałem na forum- kompletnie nic nie wiem o tym modelu, mam pro

 

Hej! - kilka dni temu nabyłem DR-Z400E 2004r.-normalnie masakra!!! :crossy:

Po za tym co wyczytałem na forum- kompletnie nic nie wiem o tym modelu, mam pro

Edytowane przez harley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! - kilka dni temu nabyłem DR-Z400E 2004r.-normalnie masakra!!! :icon_razz:

Po za tym co wyczytałem na forum- kompletnie nic nie wiem o tym modelu, mam prosbe czy ktos zapodał by mi serwisówkę albo jakąs instrukcję do tego modelu.. [email protected]

harley przeczytaj uważnie posty zawarte w tym temacie i zapewniam że dowiesz się o bolączkach tego modelu jak i znajdziesz serwisówkę i to po polsku, Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, robię przymiarkę do zmiany napędu w DRZ w wersji SM, napęd będzie już zakuty więc, trzeba zwalić wahacz, no i oczywiście wymienić zębatki.Moje pytanie. Czy w DRZ jest to skomplikowana zabawa? Zmieniałem ostatnio napęd w Afryczce i było to proste, zastanawiam się czy w DRZ jest to bardziej czy mniej skomplikowane. Jak macie doświadczenia to proszę o opinię.

 

Przepraszam, że wale bezpośrednio z tematem, ale neta mam tylko w robocie i miał bym duży problem, żeby przebić się przez cały temat. Zwłaszcza,że motocykl nie mój więc czynność raczej jednorazowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, robię przymiarkę do zmiany napędu w DRZ w wersji SM, napęd będzie już zakuty więc, trzeba zwalić wahacz, no i oczywiście wymienić zębatki.Moje pytanie. Czy w DRZ jest to skomplikowana zabawa? Zmieniałem ostatnio napęd w Afryczce i było to proste, zastanawiam się czy w DRZ jest to bardziej czy mniej skomplikowane. Jak macie doświadczenia to proszę o opinię.

 

Przepraszam, że wale bezpośrednio z tematem, ale neta mam tylko w robocie i miał bym duży problem, żeby przebić się przez cały temat. Zwłaszcza,że motocykl nie mój więc czynność raczej jednorazowa

 

 

a po co zwalac wahacz??to dopiero jest skomplikowane zadnie,łatwiej moto połozyc na boku i zakuc łancuszek,no chyba ze lubisz miec mnóstwo roboty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czym zakuć, a kamieniem tego nie zrobię :biggrin:

Ale z łańcuchem dostaniesz ogniwo z zapinką.

Choć trzeba przyznać że jak ostatnio zakładałem łańcuch to dość ciężko się tą zapinkę składało. (niby DID) już wolałbym odkręcić wahacz. Następnym razem wezmę zakuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z łańcuchem dostaniesz ogniwo z zapinką.

Choć trzeba przyznać że jak ostatnio zakładałem łańcuch to dość ciężko się tą zapinkę składało. (niby DID) już wolałbym odkręcić wahacz. Następnym razem wezmę zakuty.

bo trzeba uzyc klucza francuskiego :)

sciskasz skrecajac, zakladasz spokojnie spinke, odkrecasz i po robocie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...