Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, nie wiem jak wkleic ten link, na pewno dzialal bo testowalem. Probuje ponownie. TUTAJ

A moze ktos wie jak poprawnie wkleic link do mobile.de? Ten z adresu przegladarki to jakas tymczasowa lipa.

Gaznik to FCR39, tyle ze ten numer niewiele mi mówi. Gdzieś w tym watku czytalem ze to ten "lepsiejszy"

Z tego co pisze koles to jest zarejestrowany ale kit homologacyjny nie jest w pelni zamontowany.

 

Jak gość ma zarejestrowany, to w dowodzie ma wpisane ile koni - jak 40 - to kombinował z wersją S, jak 48 to wersja E jak enduro (nie E jak elektryczny :biggrin: - na co by opis wskazywał). Znaczy wersja "wyczynowa" (lepszej w specyfikacji enduro Suzuki nie robiła i nie robi) tylko bez rozrusznika.

 

Kitem się nie przejmuj. Większość jeżdżących wersji E (znaczy wyczynowych) jest zarejestrowana a ma tylko lampkę z przodu (nawet bez długich) i lampkę z tyłu (ja nawet tylną wywaliłem :icon_mrgreen: ). Kwestia warsztatu, gdzie po sprowadzeniu przegląd Ci podbiją.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gość ma zarejestrowany, to w dowodzie ma wpisane ile koni - jak 40 - to kombinował z wersją S, jak 48 to wersja E jak enduro (nie E jak elektryczny :) - na co by opis wskazywał). Znaczy wersja "wyczynowa" (lepszej w specyfikacji enduro Suzuki nie robiła i nie robi) tylko bez rozrusznika.

 

Kitem się nie przejmuj. Większość jeżdżących wersji E (znaczy wyczynowych) jest zarejestrowana a ma tylko lampkę z przodu (nawet bez długich) i lampkę z tyłu (ja nawet tylną wywaliłem :biggrin: ). Kwestia warsztatu, gdzie po sprowadzeniu przegląd Ci podbiją.

 

ja mam odwrotnie w dowodzie stoją dane od S a moto jest E,

 

jest tak jak napisane w tym anonsie drz 400 [bez literki],

z kopka [bez rozusznika],

FCR39 to gaźnik keihina, czyli wersja mocniejsza, najlżejsza z lepszym gaznikiem,

 

cena dość wysoka, ale wiadomo to kwestia stanu motocykla którego nie sposób ocenić z fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Przeczytałem wszystkie posty w tym wątku ale niema to jak kokretna odpowiedz na zadane pytanie. Ten egzemplarz sobie odpuszczam. Wpływ ma to ze cena, ze daleko ale najważniejsze, i tu będą uśmiechy, ze nie ma rozrusznika! Dawno temu miałem jednocylindrowca z kopka i wiem ile sie trzeba czasem nakopać. A z wiekiem czlowiek staje sie leniwy...

Wkrótce pewnie sie odezwę. Jak ktos ma jakies DRZ-E na oku to proszę meldować. cena do 10000.

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

a co powiecie na ten?

DRZ-E

Z Anglii sprowadzony kilka miesięcy temu.

Co możecie powiedzieć na podstawie fot? Pojadę go obejrzeć w sobotę ale wiem, że niektórzy z Was potrafią wiecej wypatrzeć z fotki nż ja na żywo :(.

ee no co ty na fotce to se mozna :bigrazz:

felgi fajne jak nowki wygladaja, jest jakiś ciężarek nawet samochodowy od wyważania

az nie pasują do wydechu, który jest pognieciony i wygląda na pociągnięty sprayem równo po osadniku sadzy jak i po śrubkach i jakoś tak dziwnie sterczy - może bebeszony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podwyższenie kierownicy w swojej drz? Planuje sobie coś takiego sprawić bo nie czuje się komfortowo jadąc na stojąco. Myślałem o tym: http://www.sklep.motox.com.pl/product_revi...roducts_id=1996 daje to jakieś pole manewru z wysokością co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie siedzi 30mm + podwyższana kiera

http://www.rabittsport.pl/product_info.php...products_id=873

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podwyższenie kierownicy w swojej drz? Planuje sobie coś takiego sprawić bo nie czuje się komfortowo jadąc na stojąco. Myślałem o tym: http://www.sklep.motox.com.pl/product_revi...roducts_id=1996 daje to jakieś pole manewru z wysokością co o tym myślicie?

 

Mam do zbedne podwyzszenie 2cm (takie jak u Rabitta)

Jak bys byl zainteresowany to daj znac na priva.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

pytanko mam do osob, które "regenerowały" koła w sensie wymiany łożysk i uszczelniaczy. Napotkałem się na problem zakupu simerów. Okazało się że wsyzstkie trzy, których potrzebuję mają niestandardowe wymiary i nie ma ich w katalogach ani na stanie żadnego ze sklepów w których byłem.

 

Z łożyskami nie było problemu a z simerami był. Czy ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?

 

 

Dodatkowo pytanie, czy ktoś próbował założyć przednie lagi od jakiejś bardziej wyczynowej suczki typu RMZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...