Skocz do zawartości

Od czego jest to koło i licznik??


WFM_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Za bardzo nie wiedziałem gdzie dać temat, więc ląduje tutaj (proszę o przeniesienie jeśli potrzeba)

 

Tak jak w temacie, od czego jest to koło :icon_evil:

 

zdjęcie 1

 

zdjęcie 2

 

zdjęcie 3

 

Oraz ten licznik

 

licznik

Patrząc na zamieszczone fotki to od niczego tak samo jak do niczego sa te odsyłacze :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik jest samochodowy - na pewno nie MZ(w jakimś aucie już go widziałem, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie); Jak na coś wpadnę to dam znać;

A koła..............................cholera, nie mam pojęcia (szczególnie, że to 14-ki);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega powiedział że to od starego wartburga może być licznik, no ale dokładnie nie wie. Ciekawi mnie ten licznik i chciałbym wiedzieć na 100% od czego on jest.

 

A co do kół, to może mieć związek z taką jawą 3 kołową :?: Bo dziadek miał kiedyś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kół, to może mieć związek z taką jawą 3 kołową :?: Bo dziadek miał kiedyś :?:

 

jak 14cali to odpadają wszelkie junaki, panonie, cezety czy inne demoludy. wtedy chyba wszystko jeździło na co najmniej 17-19cali.

ale być może ten trójkołowiec o którym piszesz. poszukaj w necie info o velorexie lub o simsonie duo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukałem, szukałem i wreszcie znalazłem. :biggrin: Koła pochodzą jednaj z pojazdu z krajów tzw.demoludów. Konkretnie ze skutera Tatran S125 produkcji czeskiej. To mało znany w Polsce pojazd, ale ponieważ kiedyś widziałem go w Olsztynie na Rotorze, to gdzieś mi świtało, że skąś znam takie koła.

Tu link do ciekawych reklamówek : http://www.tatran.net/html/broschueren.htm

Licznik na pewno nie jest z Trabanta czy Wartburga. Myślę, że to też jakiś produkt wschodni. Może właśnie Velorex lub Simson Piccolo Duo? Nie wiem. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...