Skocz do zawartości

Suzuki Gsx-R 600 Srad Rozrząd


Eres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupujesz moto i chesz zmienić rozrząd?? To nie samochód!!!

1. Po czym sądzisz ,ze jest do wymiany??

2. Może ktoś chce Ci wcisnąć jakąś mine z rozjeb..... panewkami i mówi,ze to rozrząd

3. Jeśli chodzi o wymiane to wystarczy sam łańcuszek (choć nieliczni wymieniają również napinacz)

4. Odradzam grzebanie samemu przy wymianie łańcuszka - z Twojego pytania wynika ,że nie jestes orłem wsród mechaników.

5. Kupując moto wymienia sie olej i filtr oleju ale nie odrazu rozrzad......

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba pewnie ,że można pytać, po to jest te forum :) Moja propozycja byłaby taka: Niech ten kolega wymieni Ci ten rozrząd i nawet podniesie cene moto o tą wymiane, a Ty kupisz od niego moto sprawne w 100%. Po co puźniej ma wyniknąć jakieś nieporozumienie (różnie to bywa....) Wymiana nawet w serwisie nie będzie aż tak kosztowna w porównaniu do ceny moto, a będziesz miał spokojną głowe :buttrock:

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekpimek, moto kupuje od kumpla i mowi ze juz czas na rozrzad, orłem to moze ty nie jestes...??? moze mam 16l ale juz troche w zyciu widzałem i naprawiałem, a pytac chyba kazdy moze.

 

A teraz powinny paść słowa... 16 lat i Gsx-r 600?? To sie może żle skończyć (na przykładzie jednego z forumowiczów.. heh)..

Wymiana rozrządu jest na tylko skomplikowaną i ryzykowną sprawą, że nie polecam uczenia się metodą prób i błędów.. Wystarczy, że źle zakujesz łańcuch a po kilku kilometrach twój błąd może ci się ukazać bez rozbietania silnika bo co mocniejsze elementy same z niego wyskoczą...Miejsca jest tam mało, trzeba wiedzieć jak ustawić rozrząd, trzeba mieć wyczucie i najlepiej odpowiednie narzędzia.. Wystarczy powodów??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...