Skocz do zawartości

Acerbis Rally Pro Hand Guards


tom.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeszkoda nie jest srednica kierownicy,bo mozna dokupic rozne szpeje, w zaleznosci od grubosci.

Sprawdz lepiej na ile klamki odstaja od kierownicy,na koncu,jezeli wiecej niz 11 cm,to klamki sie nie zmieszcza za handbarem.

Przerabiam to wlasnie ze swoim moto

Pozdr

Robass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie też problem z ciężarkami na końcach kierownicy.

Zerknąłem na zdjęcia fzs'a , kierownica może być zbyt wąska, za szybko zagina się w dół i może nie być gdzie przykręcić uchwytów do mocowania (zwłaszcza prawa strona bo zbiorniczek płynu hamulcowego zasłania wolne miejsce)

 

Ale jest wyjście jakaś szeroka kierownica od enduro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie pasić, znajomy ma takie tylko bez listwy właśnie w fazerze , tylko że on ma kiere akcesoryjną niby od enduro ale klamki itp wchodzą

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że nie lubię bawić się w żadne przeróbki - nie mam miejsca i czasu. Zależy mi żeby kupić ochraniacze i przykręcić mocowaniami z zestawu. Jeżeli ktoś posiada te "hand guardsy" to proszę o podanie wymiarów.

 

Robass podał że jeden wymiar to około 11cm (wielkie dzięki). Więc proszę o podanie wymiaru od zagięcia do miejsca mocowania przy główce ramy, lub odległość między dwoma mocowaniam w jednym "hand guardsie".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Tobie podjechać moto do sklepu z akcesoriami i poprzymierzać na moto przed kupnem. To najlepsza metoda. Ja do swojej CBFki też chciałem założyć ochraniacze ale zrezygnowałem i założyłem podgrzewane manetki.

 

Ja planuję do NTVki kupić sobie mankiety na manetki, coś takiego:

http://www.bikefactors.com/home.php?cat=835

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=1362

 

Wie ktoś może, czy można to gdzieś w Warszawie dostać lub w jakimś sklepie internetowym w .pl, czy też czeka mnie ściąganie z ebaya? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochraniacze są mi potrzebne do ochrony przed uderzeniem a nie przed zimnem. Co do tych miękkich osłon to nie polecam bo po pierwsze to nieciekawie wygląda a po drugie przy szybkiej jeździe naciskają klamki: sprzęgła i hamulca. Na tym BMW prawdopodobnie zostały naciągnięte na plastikowe osłony.

Pozdrawiam.

hand guards

Edytowane przez tom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...