Skocz do zawartości

UWAGA !!!! POSZUKIWANY SPRAWCA WYPADKU!!!


lara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

PZ mają wszystkie wciochy wokół Poznania, w cholere tego jest.

pzdr

 

No:

PZ

 

Powiat poznański jest najludniejszym powiatem ziemskim w naszym kraju. Jego obszar wynosi 1900 km kw., a ludność 288 tys. (2005 r.) Składa się z 17 gmin i 10 miast, a stopień urbanizacji wynosi 43,5%.

 

Pod względem ilości wydawanych tablic powiat poznański nie tylko zdecydowanie przoduje wśród powiatów ziemskich (gdyby wykorzystywał wszystkie zasoby, byłby już daleko w VII zasobie), ale także wśród powiatów grodzkich ustępuje tylko PO, KR, DW, EL i niewiele GD.

 

Tempo wydawania tablic spowodowało, że po wykorzystaniu I i II zasobu w pierwotnie przydzielonym wyróżniku POZ powiat poznański otrzymał w marcu 2002 r. wyróżnik PZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerni debile bojący się odpowiedzialnonści za swoje czyny. Może się zdarzyć błąd i należy się z nim stawić, ale ucieczka to dla mnie nie do zrozumienia. Co to za stwór musi być?, a może to człowiek pod najczystsza postacią.

 

Oby motocyklista wyszedł z tego cało.. mam nadzieję.

 

Nie tak dawno (w tym, może zeszłym roku) słyszałem o przypadku jak policja namierzyła sprawcę wypadku (chyba potrącenia pieszego) po kawałku kołpaka lub klosza, który został na miejscu zdarzenia. Mam nadzieję, że policja i w tym przypadku znajdzie go.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrego doświadczenia wiem że niedługo koleś pojeździ. W moim przypadku było tak że nikt tablicy nie widział nawet a tylko markę i kolor. Następnego dnia koleś siedział w już pierdlu. Sądzę że to kwestia 2-3 dni i go mają (jeżeli zachce im się szukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiadom wydzial drogowy policji w Twoim miescie, podaj numery , marke, kolor auta, mysle ze w swojej ewidencji go znajda szybciej, myslisz ze jak go ktos zna osobicie, to go wyda? Policja , ew media lokalne, chociaz moze sie zaszyc przez naglosniona sprawe.

 

 

Dobry znajomy faktycznie go nie wyda ale... zawistny sąsiad jak najbardziej!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam pewną nieścisłość. Jeżeli posiadasz aż tak dużą wiedzę o sprawcy wypadku to zidentyfikowanie go powinno być kwestią kilku godzin. CEPiK działa naprawde sprawnie, nierzadko po samej marce pojazdu (dokładnej) i początku tablicy rej. można w krótkim czasie, bez dochodzenia określić sprawcę. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...