Skocz do zawartości

Ku przestrodze - wypadki z udzialem motocyklistow


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem że po swoim wypadku z bratem ja jako pasażer ( pisalem na forum wyskoczyly nam dziki i jednego skośiliśmy) jazda już niestety nie jest ta co poprzednio kiedyś średnia przelotowa 150 - 160 i mi się robilo wolno ,teraz jadę max 100mkh i mi się wydaje za szybko, przy 140 jestem wystraszony ,

 

W lesie , zwalniam do 50 kmh i jestem caly czas gotowy do awaryjnego hamowania przyznam że taka jazda jest bardzo męcząca caly czas w pelnym skupieniu i w pelnej gotowości Jak sie zatrzymuje po np 100km glowa mi pulsuje od ciąglego skupienia do tego mam wizje że mi np opona pęknie z przodu , lańcuch się zerwie , wjade na zakręcie na gnój że traktor wyjedzie zza drzew ,sarny, lisy,dziki, buraki na drodze , że żle przymocowany ladunek na tirze mnie przygniecie itp. i myśle o tym wszystkim pdczas jazdy :)

 

Niestety coś czuje że moja psychika nie może tego wytrzymać i rozważam sprzedaż motocykla na bliżej nie określony czas. Dużo kiedyś jeżdzilem w zeszlym sezonie ok 30 tyś zrobilem kocham jazde na sprzęcie ale za dużo blokad mi się w mózgu powlączalo do dzisiaj mam obraż biegających dzików i mnie w nocnych koszmrach stada gonią........

 

Przepraszam za brak l jak lukasz ale nie mam na klawce - wersja niemiecka :D

 

Witam i pozdrawiam

Niie rezygnuj z jazdy. Ja też miałem dosyć poważny wypadek. Wypadłem na winklu z drogi i w momencie uderzania o ścianę rowu miałem na budziku 180km/h. Dalej koziołkawaliśmy oddzielnie ja i moja cbr po polu. Miałem operację i teraz mam kevlarowe wiązadła mmiędzy obojczykiem a łopatką. 4 miesiące rechabilitacji, poskładałem sprzęta i zaczołem latać. Objawy te same co uciebie na samym poczatku, szczególnie że po wypadku nie było mnie stać na plastiki więc teraz latam gołą 900rr. N samym poczatku bałem się samego pędu wiatru powyżej 160. albo że zalicze slizga na winklu. Jednak czas i kilometry leczą rany. Przechodzi powoli i latam już nawet grubo powyżej 200. A też tak jak ty miałem chwile zwątpienia czy moja życiowa pasja się nie skończyła razem z dzwonem.

jeździj powoli ale jeździj i wszystko minie i niedlugo bedziesz latal jak dawniej :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks rider,

 

Może jakieś ostrzeżonko na przyszłość? Może i jestetem mocyklistką, ale po co mi takie zdjęcia? Fascynacja krwią? To się zdaje się nazywa... Choroba...

 

Przypomina mi to sytuację, kiedy mój bliski przyjaciel puścił zdięcia z wypadku, kiedy obcięło gościowi głowę... Dostało mu się i to z grubej rury...

Masz szcęście, że Ciebie nie znam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać w regulaminie forum punkt mówiący o obowiązku ostrzegania w temacie postu o drastycznych treściach (w tym linkach do drastycznych zdjęć). Post z takimi treściami bez ostrzeżenia w temacie byłby usuwany, a autor ostrzegany.

 

Obecnie regulamin nawiązuje do treści obscenicznych, wulgarnych i uważanych za obraźliwe. Oraz o prawie administratorów i moderatorów do usuwania postów lub ich fragmentów stojących w sprzeczności z poczuciem estetyki. A to nie to. W każdym bądź razie nie tylko.

 

I to chyba załatwi sprawę. Kto wejdzie, to na własne życzenie (będąc ostrzeżonym).

 

A kto zakłada niepotrzebnie nowy temat etc, to jak zwykle, niezależnie od treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzyć osobny dział dla psychopatów i tam do woli umieszczać zdjęcia zwłok, pourywanych kończyn i zmiażdżonych czaszek. :icon_rolleyes: Oczywiście wszystko ku przestrodze :notworthy:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywnie można wprowadzić zapis zakazujący umieszczania jakichkolwiek treści drastycznych.

 

Ani nie walczę z tematem ani go nie popieram. Mi osobiście nie przeszkadza, ale rozumiem, że komuś może. Podaję tylko pomysły na trwałe rozwiązanie kwestii. Doraźne umieszczane tematów w oczyszczalni lub ich usuwanie będzie się powtarzało. I powtarzać się będą takie dyskusje jak ta. Jasny wpis w regulaminie (taki czy inny) pozwoli na uniknięcie dyskusji.

 

Choć oczywście zawsze znajdzie się ktoś kto oleje regulamin i wklei to czy tamto. I admin/moderator i tak będzie musiał zareagować. Ale przynajmniej wszystko będzie jasne z góry - czy można wkleić, jeśli tak to pod jakimi warunkami, i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...