Skocz do zawartości

Jaki Rusek...?


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz tak jak w temacie. Którego ruska wybrać? Zamierzam zakupic "ruski motór" taki co robi hałas i wygląda jakby z wojny wrócił...

 

A tak na serio to potrzebuje porady który "lepszy" jelsi w ogóle którys jest lepszy od innego. Dniepr odpada z kalsyfikacji za swoj pasztetny wygląd. Ural to ostatnia opcja. Ogólnie to chcę K-750 lub M-72 ale widzę ze M-ki stoja w cenie i mało ich, Ural i Dniepr tanie jak barszcz, a Kaśka jest fajna i niedroga. Ma to byc maszyna kompletna, na chodzie z kwitami polskimi ale nie musi byc perfect. Bedzi euzywana do zabawy, niezbyt częstej czyli przejażdzki po lesnych duktach i okolicznych polach. Raczej nie bedzie jezdzona w extremalnym terenie chociaz nieopodal jest dany rosyjski poligon (nieczynny) ale niechciałbym trafic na jakis niewpyał w tych piaskach.

 

Zaznaczam ze nie lękam sie brudzic rąk tudzież mechanika motocyklowa jest chlebem powszednim u mnie ale chcialbym cos co jeździ bo tymczasowo przebywam w UK i w czasie pobytu w PL wolałbym jeździć niz remontowac czy naprawiać. Dobrze byłoby zeby moto miało tez wózek boczny. Wizualny stan nie ma znaczenia ale zeby nie byl przegnity na wylot. Jak wczesniej pisalem , moto bedzie rzadko jeżdzone, kilkaset km rocznie max. Ogolnie to ma stac w garazu i dobrze wygladac obok kilku SHL i Harley`a.

 

Doradźcie mi co wybrac i ile +/- takie cudo kosztuje. Patrze na allegro ale nie wiem czego suzkać w sumie.

 

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz tak jak w temacie. Którego ruska wybrać? Zamierzam zakupic "ruski motór" taki co robi hałas i wygląda jakby z wojny wrócił...

 

 

Temat rzeka... Ilu posiadaczy ruskow tyle dostaniesz opini. Najdrozsze sa M-72 i najladniejsze. Najtansze Dniepry i najbrzydsze :icon_evil: W teren najlepsze sa napedowce MT-16 MT 12 MW 750 Wybor i tak nalezy do Ciebie... ;)

Jak przeszukasz dobrze forum to podobny temat juz byl

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssu a myslałem ze ten temat juz nie moze wrócic bo tyle razy był klepany, ale to chyba niesmiertelny bumerang, kolego qurim, zobacz w archiwum, takich tematów jest chyba ze 100 poczytaj i bedziesz wiedział.....tyle co wczesniej:-) a tak ode mnie to juz raz pisałem ze najlepszym ruskiem dla poczatkujacych jest Wierchowina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać??

Ja wybrałem M-72, to był dla mnie wymarzony ruski motor, nie było żadnej innej opcju czy to K-750 czy też Dniepr jednyme od razu nastwaiłem sie na emke.

A co do tych paskudnych, jak to określacie, Dnieprów to mi osobiscie podoba sie MT 9 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorki. Nie sprawdziłem forum przed załozeniem tematu.

 

A ogólnie to tak jak Buba6 pisze - z zeberkami na głowicach i wsteczny + napęd...cos jednak jest w tych K750 chcoiaż M-ki tez mnie bardzo interesują.....

 

Najabrdziej by mi pasowało cos czego pelnej nazwy nie pamiętam a widziałem to w ŚM daaawno temu...w nazwie było cos jakby PMZ Podolsk czy cos takiego...rosyjska mieszanka BMW i silnika V2 (H-D WL)...STRASZNE cudo...dosłownie.... :crossy:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najabrdziej by mi pasowało cos czego pelnej nazwy nie pamiętam a widziałem to w ŚM daaawno temu...w nazwie było cos jakby PMZ Podolsk czy cos takiego...rosyjska mieszanka BMW i silnika V2 (H-D WL)...STRASZNE cudo...dosłownie.... :icon_question:

BUUUCHAACHACHAA - Nie mogę ! Zapodaj foty jak już kupisz xDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy swojego nie sprzedać, ale jak chcesz coś po remoncie to proszę, i zmieniłem skrzynie na wsteczny, i jeszcze mam wózek, nowe siedzenia w środku, to poprawek.

 

http://img211.imageshack.us/my.php?image=motor183qw3.jpg

http://img211.imageshack.us/my.php?image=motor183qw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUUUCHAACHACHAA - Nie mogę ! Zapodaj foty jak już kupisz xDDDDDDDDDDD

 

 

no tak....zapodam foty jak kupie...a nie kupie bo nie znajdę takiego wynalazku na sprzedaż. Ale fajnie pomarzyć.

 

A co do ruska to najbardziej przekonuje sie do K-750. Chyba ze znajdę tanszą M-kę. MW byłby spoko ale tak czy inaczej nie mam zamiaru orać pola tym motosem lecz tylko smigać po okolicznych lasach a jest tego sporo bo to Puszcza Bydgoska. Czasem moze wjechac w lekki teren. Moto bedzie jeżdzone rzadko , bardziej tak do popatrzenia będzie. Na wiosne dopiero bede kupował wiec mam sporo czasu do namysłu.

 

Jak macie jakies serwisówki, ksiązki czy artykuły nt. rusków w formie elektronicznej to prosiłbym o podzielenie się drogą mailową. Moze jakies linki gdzie mozna sciagnąc takie rzeczy? pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak macie jakies serwisówki, ksiązki czy artykuły nt. rusków w formie elektronicznej to prosiłbym o podzielenie się drogą mailową. Moze jakies linki gdzie mozna sciagnąc takie rzeczy? pozdro.

 

Proszę bardzo;

http://www.dnepr.cz/dnepr.htm

http://redmotorz.pl/

 

http://moto.allegro.pl/item255864245_k_650.html

 

pierwszy lepszy z allegro. Fajny, 100% oryginal, i malo ich bylo

 

No pewnie, że fajny (bo sam mam takiego). Ino nie za 5000zł !!

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwięki za linki do literatury. Kupa smiechu jest na tych stronach czyli czeski język. Swego czasu mieszkała ze mna para z Czech, tu w Londynie . Byla taka beka z ich gadki ze plakalem. Czesto z kumplem palilismy haszyk i szlismy sluchac czechów. Ubaw po pachy. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...