Skocz do zawartości

prostowanie lag goleni


kubus2905
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zależy, jakie jest uszkodzenie.... Miałem w tym roku w warsztacie wiele motocykli "po prostowaniu lag". Zwykle lagi może i były proste, ale podczas nieumiejętnego prostowania kowale poniszczyli chrom na rurach nośnych, albo zgięcie było tak duże, że po prostowaniu pozostały kanty, które w oczywisty sposób natychmiast niszczę simmeringi i olej leci ciurkiem.

To jest naprawdę wyższa szkoła jazdy, trzeba do tego zmyślnego rzemieślnika, ponieważ - oczywiście - lag się prostować nie powinno. Niemniej się prostuje. Jeśli się naprawdę potrafi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prostowalem juz 2 razy ale zgiete byly dosc malo bo o okolo 1 cm do 1,5cm na koncu rury. W obu przypadkach udalo sie wyprostowac tyle ze w pierwszym ktos kiedys uszkodzil powierzchnie no i efekt oczywisty. W drugim pelen sukces i wszystko smiga jak nalezy :D

Jesli powierzchnie sa nie uszkodzone i masz czlowieka znajacego sie na rzeczy to mozna prostowac i bedzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa sprzętów po dzwonach ma prostowane lagi chyba ża są dobrze skoszone. Są firmy co dają gwarancje na takie zabiegi i tylko takich bym proponował szukać a nie jakiegoś kowala. Osobiście nie jestem za tym i jak bym miał latać na prostowanych lagach powyżej 40km/h to zawał mam murowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak moje są troche zagiete przy mocowaniu dolna pulka ale do amtą nie dochadzą one wiec nawet ja ksie uszkdzi hrom to nie bedom ciekly chce to wyprostowac zebym mugl do zimy jezdzic zna ktos jakąs firme ktura to prostuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...