Skocz do zawartości

Jaki jest max przebieg 1 motocyklisty na 1 scigaczu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przed chwila stuknelo mi 50.000 km na mojej 9-tce - chodzi o moj przebieg a nie o to ile ma na liczniku. W porownaniu z turystycznym motocyklem czy sportowo-turystycznym to zapewne niewiele ale jak na scigacza moim zdaniem niezły dystans - napiszcie ile Wam udalo sie nakrecic ?

Te motocykle raczej nie maja duzych przebiegow bo wiadomo idea jest zazwyczaj taka: zakatowac i opchnac

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ja bym cię nie chciał zasmucać, ale ktoś wreszcie musi ci to powiedzieć: z ZX-9R jest taki sam kredens jak z Fazera, SVki czy XX'a :icon_evil: Przykro mi stary, ale nie masz ścigacza :rolleyes:

:icon_mrgreen:

No co Ty ! 9- tka zalicza sie do motocykli sportowych. Nie jest moze tak rasowym scigiem jak SRAD 750, ale pozycja jest inna niz na Fazerze czy SV - nie siedzi sie tak prosto i caly czas spory ciezar spoczywa na nadgarstkach.

 

Koleś przejechał na motocyklu CBR 600 F4i '01 w czasie od 2001 - 2006r 100 000 km

http://tk3city.net/ tu można o tym poczytać :icon_mrgreen:

Wlasnie o to mi chodzilo - chcialem sie dowiedziec czy zywot scigaczy zezwala na wieksze przebiegi.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi kolego skąd Ty się urwałeś?

Stolica, Ryśku :cool:

 

Co do motocykla:

 

Wyobraź sobie, że widziałem. Latałem nawet w towarzystwie 9wiątki. I jak mówiłem - jest to motocykl sportowo-turystyczny. Ale skoro dla ciebie jednoślad ważący grubo ponad 200 kilogramów jest motocyklem sportowym to śmiej się biedaku :clap: Sport to RRki, 10siątki, Gixery, a nie (wspomniane już przeze mnie) sprzęty klasy 9, XX, Haya. Widzisz Patrico :D Kupiłeś nie tego sprzęta co trzeba :biggrin: :icon_twisted:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro dla ciebie jednoślad ważący grubo ponad 200 kilogramów jest motocyklem sportowym to śmiej się biedaku :clap: Sport to RRki, 10siątki, Gixery, (...)

 

obecnie tak, ale kiedy produkowano ową dziewiątkę - ewidentnie była kierowana na rynek jako motocykl sportowy. to, że obecnie wzorce sporo odeszły od ówczesnych modeli, nie zmienia ich pierwotnego przeznaczenia. z resztą sama nazwa z literką "r" coś mówi o planach rynkowych podbojów kawy z tym motocyklem :icon_twisted:

podobnie z resztą jak choćby równie wiekowa cbr1000f hondy czy choćby sporo przecież późniejszy gsx1300r suzuki: konstrukcje szybko przestały być sportowymi, choć takie miały być. tyle, że wyśmiewanie ich w kontekście 170paru kg obecnej cbr1000rr świadczy co najwyżej o ignorancji. kto wie, czy za kilka lat owa "rr" nie będzie uznawana za ciężką i mało zwrotną krowę..? :biggrin:

 

proponuję zakończyć kłótnię czy zx9r jest motocyklem sportowym czy nie, a jeśli ktoś ma coś do powiedzenia - niech skupi się na meritum wątku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX-6R - 12kkm

R6 - 10kkm

GSX750F(to napewno nie sport :) ) - 13kkm

GSX1300R - 6kkm

 

Wszytskie motocykle które miałem nudziły mi sie po sezonie góra dwa...

Z busą będzie inaczej także teraz pobije swój rekord :buttrock:

 

Ps. Wygoda na Busie jest bardzo zbliżona do wygody ZX-6R(mówie o roczniku 95r. kiedy była jeszcze duża i masywna :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie tak, ale kiedy produkowano ową dziewiątkę - ewidentnie była kierowana na rynek jako motocykl sportowy. to, że obecnie wzorce sporo odeszły od ówczesnych modeli, nie zmienia ich pierwotnego przeznaczenia. z resztą sama nazwa z literką "r" coś mówi o planach rynkowych podbojów kawy z tym motocyklem :D

podobnie z resztą jak choćby równie wiekowa cbr1000f hondy czy choćby sporo przecież późniejszy gsx1300r suzuki: konstrukcje szybko przestały być sportowymi, choć takie miały być. tyle, że wyśmiewanie ich w kontekście 170paru kg obecnej cbr1000rr świadczy co najwyżej o ignorancji. kto wie, czy za kilka lat owa "rr" nie będzie uznawana za ciężką i mało zwrotną krowę..? :icon_razz:

 

proponuję zakończyć kłótnię czy zx9r jest motocyklem sportowym czy nie, a jeśli ktoś ma coś do powiedzenia - niech skupi się na meritum wątku

jsz

Yhym. Wytłumacz, więc mi - ignorantowi zakres tematyczny tego wątku. Według twojego wywodu CBR1000F była projektowana jako motocykl sportowy i dlatego nawet 20 lat po zakończeniu jej produkcji nadal mamy nazywać ją szlifierką i porównywać z GSX-Rem K7, tak?

Wyśmiewam 9tke w kontekście 1000RR, bo porównanie byka do indyka jest bez sensu. Gdyby temat nazywał się "Jaki jest max przebieg 1 motocyklisty na 1 scigaczu z lat 90-dziesiątych?" to w żadnym razie nie śmiałbym nawet przyczepić się do supersportowej ZX-9RRRRRRRRRRRRRR Ale skoro temat jest o szlifierkach ogólnie to wypowiedzi właścicieli 9wiątek wydają mi się zabawne, bo w obecnych realiach motocyklowego świata ten motocykl ma niewiele wspólnego ze sportem. Chyba, że dla ciebie miarodajne jest porównanie 10 000 kilometrów zrobionych na 9wiątce i ZX10R. Naturalnie - masz do tego swoje święte preclowe prawo :notworthy: Natomiast napinanie się właścicieli 9 to niezła klęska :biggrin:

Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś przejechał na motocyklu CBR 600 F4i '01 w czasie od 2001 - 2006r 100 000 km

http://tk3city.net/ tu można o tym poczytać :D

 

 

Panowie szybki off topic, przeczytalem ten artykulik, daje rade...

a pytanie to z czego sa te swiece...ze koszutaj 400 zl/komplet?????ze zlota czy jak bo troche mi sie to w glowie nie miesci.

i co to jest tankslapping???

 

 

odnosnie tematu ja mam dopiero 4 tys mil przejechane.

pozdro

Edytowane przez Skiba_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...