Skocz do zawartości

CROSS


Filip_CK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy mozna motorem cross bez zarejstrowania i swiatel typowy cross jezdzic po ulicach a w ostatecznosci bocznymi ulczaki:D???

 

No jezeli wybudujesz sobie wlasne miasto i ogrodzisz je hinskim murem gdzie nikt nie bedzie mial dostepu to wolno Ci. W przeciwnam wypadku patrz na wypowiedzi poprzednikow :P

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie można nie znaczy ze się nie jeździ -przecież jakoś w ten teren dojechać trzeba :P aczkolwiek lepiej być w ciągłym ruchu-przezorny zawsze ubezpieczony :crossy: no i radzę Ci ,wykup sobie ubezpieczenie-koszt groszowy a w razie jakiejś draki dużo daje,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zrozumiesz. CROSS to jak piła spalinowa używana tylko i wyłącznie z dala od miejsc publicznych. :icon_mrgreen: ;)

 

Można ubezpieczyć crossa (OC), mając umowę kupna-sprzedaży.

Mając to ubezpieczenie podczas kolizji w (np. w lesie) z ubezpieczenia będą pokrywane twoje koszty leczenia.

Nie wie wiem czy trzeba posiadać jakieś uprawnienia żeby takie odszkodowanie dostać, tą kwestię pozostawiam innym bo sam z chęcią się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zrozumiesz. CROSS to jak piła spalinowa używana tylko i wyłącznie z dala od miejsc publicznych. :icon_biggrin: :notworthy:

 

Można ubezpieczyć crossa (OC), mając umowę kupna-sprzedaży.

Mając to ubezpieczenie podczas kolizji w (np. w lesie) z ubezpieczenia będą pokrywane twoje koszty leczenia.

Nie wie wiem czy trzeba posiadać jakieś uprawnienia żeby takie odszkodowanie dostać, tą kwestię pozostawiam innym bo sam z chęcią się dowiem

 

 

To co piszesz jest ceikawe! Daj jakies paragrafy na to! i linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ubezpieczyć crossa (OC), mając umowę kupna-sprzedaży.

zycze powodzenia

 

Mając to ubezpieczenie podczas kolizji w (np. w lesie) z ubezpieczenia będą pokrywane twoje koszty leczenia.

 

bzdury piszesz. z twojego OC sa pokrywane szkody na zdrowiu i mieniu ktore wyrzadziles innym uczestnikom ruchu. natomiast jesli sobie zrobiles przy tym qq to dostaniesz marne grosze z NW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpa i ziuT mieliście racje, za błąd przepraszam http://www.pzu.pl/?nodeid=produkt_pzu_sa&g...ct&prod_id=1710

 

cyt. ,,Do kogo kierowane jest ubezpieczenie OC

Umowę ubezpieczenia zawiera się z posiadaczami pojazdów mechanicznych, którzy rejestrują w Polsce pojazdy samochodowe, motocykle, motorowery, ciągniki rolnicze i przyczepy. oraz z posiadaczami pojazdów wolnobieżnych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...