Skocz do zawartości

Chopper z zegarem na baku


kalosh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić za mniej więcej rok choppera. Nie jest to temat co wybrać jako pierwsze:) Na paru aukcjach widziałem motory z zegarem na baku. Interesuje mnie czy shadow, virago ma taką opcję? Szukałem na alle ale żaden z tych modeli (do 6500zł) nie trafiłem z tym udogodnieniem:) Jak w ogóle z tym bakiem jest: konkretny model był wypuszczany z czymś takim czy jak pan Henio wyliczył to tak wypadło?

Pozdrawiam Dawid.

PS. Na aukcjach nic nie piszą o rozrusznikach bo to jest oczywiste że te modele które wymieniłem (bądź podobne które wyjdą w trakcie trwania dyskusji) je mają czy nie?

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Nie wiem, jak ten licznik na zbiorniku paliwa ma się do konkretnych modeli (sam jeżdżę Kawasaki VN800 Classic) ale większość motocykli chopper/cruiser w wersji classic swoje wskaźniki ma zabudowane właśnie w tym miejscu. Kwestia tradycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie:) Właśnie chodziło mi o NIE kopane motory:)

 

90% w miarę współczesnej produkcji ma rozruszniki elektryczne. Konsola na baku (tak to się nazywa) występuje w wielu modelach i jest fabrycznie zabudowywana. Virago 250/535/750/1100 takiej konsoli nie posiada. Co do Shadow'ek się nie wypowiadam bo niepamiętam ale znajdziesz bez problemu choćby przyglądając się zdjęciom poszczegółnych modeli (a trochę ich było). Może tak jak kolega sugeruje w werjsach "classic" ? Ale tu np Dragstary się wyłamują z tendencji bo wszystkie wersje mają konsolę na zbiorniku.

 

Co do modyfikacji motocykla i wbudowania takiej konsoli w zbiornik.... wszytko jest możliwe :). Ale jeśli zakładasz że szukasz sprzęta w granicach 6500 zł to ja to czarno widzę :).

Edytowane przez Kita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, Szafir ale opinie o tym moto nie są zbyt pochlebne. Poza tym mam 186cm wzrostu a to zdecydowanie za dużo jak na ten motor. A poza tym jest na pasku a nie na wale:) Wiem, wiem że za dużo wymagam za kwotę którą podałem, więc pewnie poczekam z kupnem choppera do momentu kiedy znajdę dobrą pracę:clap:

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zegarach sie nie znam.

Era odpalania z kopajki zakończyła się na MZ-kach. Ewentualnie niektóre modele enduro mają jeszcze kopajkę, ale to ze względu na masę rozrusznika.

 

kickstartery jeszcze nie umarły - vide: chińskie motocykle :lalag:

 

No wiesz na Virago i Shadow niema zegarów chyab że sam je sobie tam wmontujesz :lalag::) Dostępne w każdym sklepie. Ceny jak za zegarki montarz bajecznie prosty:)

 

ładny, chromowany zegarek do choppera, to całkiem spory wydatek, naprawdę fajne widziałem po 200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary w chopperach na baku to raczej rzadkosc jesli chodzi o cruisera to tak przewaznie kazdy cruiser ma taka konsole na baku ale to juz troszke inny styl jazdy niz chopper 6500 moze byc ciezko cos upatrzyc ale szukaj moze cos sie trafi a samemu montowac konsloe to juz wyzsza szkola jazdy nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze LS nie bylby za maly - ja mam 190 cm i 100 kg zywej wagi i jezdze VN800 w classicu - mam tylko tuningowe podnozki wysuniete nieznacznie do przodu. A siadalem na innych sprzetach o zancznie wiekszych pojemnosciach i odpadalo wszystko co ma podlogi - kolana wystawaly do gory ponad zbiornik. Fatalnie to wygladalo i zle sie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...