Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej 4t ,ale to też zależy od tego jakie to 4t bedzie bo nowe sprzęty typu crf ,yz ,wr są kosztowne w utrzymaniu .Natomiast konstrukcje typu xt,tt itp są sprawdzone ,tanie w utrzymaniu jednak mocą i agresywnością niemają sie co równać. No a 2t to wiadomo że pomimo większego spalania to tłok często trzeba wymianiać

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdobaja mi sie 2t, ale trzeba bedzie wybrac 4t, a wiec co powiesz o xt 350, klx i klr, dr, tt mysle raczej o pojemnosci 350, ale czy poradzilbym sobie z 600, jak jezdzilem jawa ts350??

No i ktory najlepeij model?

 

Wiem ze nudze ale zrozumcie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze ja bymchcial to zarejestrowac iu po drogach smignac czasem,

Juz wiem ze bede wybieral sposrod dr, xt, tt, xl i xlr :icon_mrgreen:

 

Nie ma problemu .Pisze ze "przerobiona na cross" ,ale jeśli są papiery to mozna rejestrowac ,a lampe dorzucic i mozna jezdzic po drogach. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ,jak masz wybierac pomiedzy,xt tt to szukaj tt owiele lepiej sie jezdzi ,na tt niz na xt .Sam na tym sie przekonałem bo jezdziłem i to są ruzne da motory ,chociaz te same silniki

 

Prawda!! TT są lżejsze i mają dużo lepsze zawieszenie,a w terenie to bardzo istotne jak wszyscy wiemy,inaczej zestrojone biegi,plastikowy bak.Poprostu są lepsze do endurzenia .Tyle ;) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te starsze czterosuwowe Husqwarny są bardzo awaryjne. Dlatego też cena zawsze jest dość przystępna. Dopiero te nowsze to są dobre motocykle. Ja z tych trzech wybrałbym TT

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kusil ktm lc4 bo jest z moich stron ,ale narazie zostaje przy yamasze poniewasz ktm jest za ciezki mialem okazje pare razy jechac w teren takim,i poraszka sponiewierał mnie w ciezkim terenie co do mocy to ma jebniecie , huska kuszące leki motor ale to jest nietyp jak husaberg z czesciami troche ciezej ,tez bym ci polecił yamahe

 

e zna ktos ten motor ,i wie na jego temat wiecej

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=288983168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...