Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj rafael i tu Cię zaskoczę bo ja moją RMZ 250 (była z 2004 roku) sprzedałem w stanie idealnym. Przed sprzedażą wymieniłem: tłok selekcja B, nowy kompletny napęd, nowa opona na tył, nowy olej przodzie, po regeneracji tylny amorek, nowe płyny w silniku, po regeneracji głowica i zawory, nic więcej nie trzeba było robić bo było w idealnym stanie. Po remoncie zrobiłem 5 godzin i poszła do nowego właściciela. Koleś co ją kupił może być prawdziwym szczęściarzem.

Wracając do mojego wcześniejszego pytania: jak jest z ilością biegów w 450 ?? z tego co się orientowałem to kawasaki od 2007 miało 5 a starsze modele i inne marki mają 4 ??

No w takim razie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :icon_mrgreen: , a wracając do ilości biegów to CRF450 od 2002 miały 5, KXF450 od 2007, RMZ450 od 2008, YZF450 o ile pamiętam od 2005, SX i SXF miały i mają po 4 przełożenia, TC450 od 2002 ma 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym kupic pierwsze moto, wybór padł na enduro, mam 176 cm wzrostu waga 96 kg 21 lat, bede uzywal 50% asfalt(turystyka) 50% las, kasa max 4000 pln, chce kupic moto na dluzszy czas. pozdrawiam

XT350/600 ,XL600/XR600, DR350/600/650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej cenie znajde cos w dobrym stanie, na allegro cos malo zachecajaco wygladaja nie ktore ofrerty, czy dr 650 nie bedzie za ciezka? a zapomnialem dodac moze cos w tych cenach z elektrycznym rozrusznikiem znajde? bo nie wiem jak to z kopaniem bo slyszalem ze nie raz mozna sie zameczyc:D

pozdro

Edytowane przez eastpak200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej cenie znajde cos w dobrym stanie, na allegro cos malo zachecajaco wygladaja nie ktore ofrerty, czy dr 650 nie bedzie za ciezka? a zapomnialem dodac moze cos w tych cenach z elektrycznym rozrusznikiem znajde? bo nie wiem jak to z kopaniem bo slyszalem ze nie raz mozna sie zameczyc:D

pozdro

Wszystko zależy co masz na myśli pisząc: teren, jeśli polne drogi plus jakieś łąki i pola w raczej płaskim terenie to maszyny typy DR650 czy XL600RM dadzą radę, no i oba te modele mają rozruszniki, za 4000PLN kupić można ale trzeba sporo "pozwiedzać" okolicę :wink: .

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co masz na myśli pisząc: teren, jeśli polne drogi plus jakieś łąki i pola w raczej płaskim terenie to maszyny typy DR650 czy XL600RM dadzą radę, no i oba te modele mają rozruszniki, za 4000PLN kupić można ale trzeba sporo "pozwiedzać" okolicę :wink: .

 

Łatwo nie będzie. To są sprzety z reguły do orania i wiele z nich np "zaledwie" po 5 latach juz ma liczne ślady walki na sobie a tym bardziej starsze. Ja za każdym razem szukając moto dla siebie czy qmpla wyję z rozpaczy przeglądając w kółko te same dobite wr-y, katy, drz-ty itp. Rozpacz :banghead: . Ładne idą od reki. Trzeba być czujnym, stać w blokach - pojawi sie coś , i heja od razu jedziesz po to zanim Cie ktoś uprzedzi. To jest walka :biggrin:

A z tym kopaniem nie słuchaj bajek. Jak sie nie umi albo ma sie rozregulowanego klamora to sie płacze. Po wyjebce i "guzikowca" trzeba czasami kopnąć bo i ako na zalanym siądzie po czasie krcęnia. Zejdźmy na ziemie. Kasa ogranicza w tym przypadku i wszytskiego mieć nie można. Jak bedzie dobry sprzet na kopajsie to nie upieraj sie przy guziku.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :biggrin: co myślicie o tej cr ? Za te pieniądze chyba godna uwagi. Szukam sobie jakies 125 za okolo 5 tysiecy a ta jest akurat w okolicach. pozdrawiam. :bigrazz:

http://www.allegro.pl/item930275329.html

Edytowane przez komarek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Planuje zakup motorka i potrzebował bym pomocy odnośnie co wybrać żeby potem nie było problemu.Kwota którą chcę przeznaczyć to około 6 tyś.Motor głównie ma służyć do jazdy w terenie i zastanawiałem się nad husqvarną 410 lub 610 lecz z tego co zdążyłem się zorientować to chyba może to nie być najlepszy wybór a szkoda bo miałem okazje pośmigać na takim i idzie to całkiem fajnie a teraz kiedy poczytałem trochę o tym sprzęcie to nie wiem co wybierać-lc4,xt,tt czy dr?Kwota nie jest duża więc niema tu dużego pola popisu ale może na jakąś zabawkę wystarczy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Planuje zakup motorka i potrzebował bym pomocy odnośnie co wybrać żeby potem nie było problemu.Kwota którą chcę przeznaczyć to około 6 tyś.Motor głównie ma służyć do jazdy w terenie i zastanawiałem się nad husqvarną 410 lub 610 lecz z tego co zdążyłem się zorientować to chyba może to nie być najlepszy wybór a szkoda bo miałem okazje pośmigać na takim i idzie to całkiem fajnie a teraz kiedy poczytałem trochę o tym sprzęcie to nie wiem co wybierać-lc4,xt,tt czy dr?Kwota nie jest duża więc niema tu dużego pola popisu ale może na jakąś zabawkę wystarczy.

KLX 650 R ;)

A najlepiej to 300 R ;) To świetny motocykl po prostu ;) pozdro

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Planuje zakup motorka i potrzebował bym pomocy odnośnie co wybrać żeby potem nie było problemu.Kwota którą chcę przeznaczyć to około 6 tyś.Motor głównie ma służyć do jazdy w terenie i zastanawiałem się nad husqvarną 410 lub 610 lecz z tego co zdążyłem się zorientować to chyba może to nie być najlepszy wybór a szkoda bo miałem okazje pośmigać na takim i idzie to całkiem fajnie a teraz kiedy poczytałem trochę o tym sprzęcie to nie wiem co wybierać-lc4,xt,tt czy dr?Kwota nie jest duża więc niema tu dużego pola popisu ale może na jakąś zabawkę wystarczy.

Na początek proponuję wypełnić formularz :wink: :

A. Na jaki teren (konkretnie)?

B. Jakieś doświadczenie?

C. Koniecznie 4T czy może być coś 2T?

D. Twoje gabaryty?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuję wypełnić formularz :wink: :

A. Na jaki teren (konkretnie)?

B. Jakieś doświadczenie?

C. Koniecznie 4T czy może być coś 2T?

D. Twoje gabaryty?

Mam 190 cm. wzrostu i ze 110 wagi :smile: Motorek ma służyć do terenu leśnego i bezdroży.Za dawnych lat troszke jezdziłem crosem i kilka razy miałem okazje pobawić się enduro 4T i to chyba bardziej mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 190 cm. wzrostu i ze 110 wagi :smile: Motorek ma służyć do terenu leśnego i bezdroży.Za dawnych lat troszke jezdziłem crosem i kilka razy miałem okazje pobawić się enduro 4T i to chyba bardziej mi odpowiada.

no to 650 R i wymiana sprężyny w tyle od razu przy tej wadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...